Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az állandó lakcímem szerint...

Ha az állandó lakcímem szerinti kórházba járok terhesgondozásra, de az ideigleneshez tartozó védőnőhöz járok, akkor szülhetek az ideigleneshez tartozó kórházban?

Figyelt kérdés
30 hetesen már nem szeretnék a másik kórházba átjelentkezni,ahol senkit nem ismerek,de ha beindul a szülés,nem szívesen utazok már miatta 45 km-t.
2018. okt. 17. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol szülhetsz ügyeleten
2018. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bárhol szülhetsz ahol van fogadott dokid. Ha nincs, akkor az állandó lakcím szerintiben kell.
2018. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárhol szülhetsz ügyeleten vagy fogadottal. Vajúdó nőt sehonnan nem hajtanak el maximum ha koraszülés PIC-re visznek.
2018. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugodtam! Nincs fogadott dokim,mert mint mondtam,ebben a korházban senkit nem ismerek,most költöztünk ide. Azért az érdekes lenne,ha valakinek pl szegeden van az állandó lakcíme,de az ideiglenes sopronban,és elküldenék onnan az állandó lakciméhez tartozó kórházba. :D
2018. okt. 17. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fogadott doki. Ha megindul a szülés, oda mész ahova akarsz. El fognak látni. Nyilván a legközelebbibe érdemes menni, ha esetleg felgyordulnának az események! Jó babavárást!
2018. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze beindult szüléssel sehonnan nem küldenek el. Szerintem már most próbálkozz bejutni az ideiglenes szerintibe. Lesznek még vizsgálatok is, és nem biztos, hogy a szülés úgy indul, hogy fájások és besétálsz. Lehet vaklárma és hazaküldenek, vagy akár pár héttel hamarabb már befektetnek valamiért, vagy mentő visz, vagy túlhordod, és naponta járhatsz nst-re és indítani kell... jobb ha ismered a terepet. Elvileg szabad orvosválasztás van, de a kórház elutasíthat kapacitás-hiányra hivatkozva, ha nincs ott fogadott orvosod. Azért kb. az asszisztenseken múlik, de ha védőnőd már oda tartozik, szerintem jó eséllyel fogadnak, ha mégse, én doki után néznék.
2018. okt. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!