Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szétnyílt hasizmo...

Szülés utáni szétnyílt hasizmon tudok javítani még?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom. Nincs már rajtam felesleg, súlyom a régi. Ennek ellenére az alhasam optikailag még mindig nem olyan, mint volt. Előre esik... Minden nap erősítem a hasizmaimat. 5 féle feladatot csinálok, mindegyikből fokozatosan egyre többet. Most 80-nál tartok. Ennek ellenére a hasizmaim 2,5 ujjnyira még mindig szét vannak nyílva. Szerintem emiatt nem nyerte vissza a hasam a régi formáját. Engem nagyon zavar, hogy ilyen. Mit tehetnék, még helyrehozható?
2018. okt. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is: a terhesség 9 hónap volt, minimum ennyi kell a regerenálódáshoz, ga nem több.

Ugye csak szétnyílt hasizomra megfelelő gyakorlatokat végzel (pl.: love my belly)?

Mert simával csak ártasz.

2018. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen speciális, szülés utáni, szétnyílt hasizomra való gyakorlatokat végezz. Sokszor hónapokig eltart, mire regenerálódsz tehát nem vagy még elkésve. Ha egyáltalán nem javul, vagy rosszabb lesz, mutasd meg egy orvosnak. Súlyos esetben műtét a megoldás. De ennyi idő után magától is javulhat még.
2018. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, csak a megfelelő gyakorlatokat végzem. Gyógytornász tanította be.
2018. okt. 22. 12:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Császárral szültem. Esetleg ez számíthat, ilyen szempontból?
2018. okt. 22. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak direkt erre gyakorlatok, tornák. Love your belly tanfolyam is ilyen. Keress rá itt neten, állítólag sokat segítenek. Én is félek ettől, nálam is lassan itt a pici.
2018. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek nem segített semmilyen gyakorlat. 2 éves a fia és terhespocakja van még mindig. Ha akarsz még gyereket addig felesleges megműttetni.
2018. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!