Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szétnyílt hasizommal, császárm...

Szétnyílt hasizommal, császármetszés után milyen fitneszgyakorlatok (edzőtermi és otthoni) nem végezhetőek?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt részletezik milyen hasizomgyakorlatoka lehet és nem lehet végezni. De mi a helyzet a mélyguggolással? Az oldalra lábemeléssel? A döntött törzsű kar oldalra emeléssel súlyzókkal? Ezek csak példák, nem találtam olyan oldalt, videót, ahol leírják a korábbi edzőtermi vagy otthoni gyakorlatokból mit nem lehet szétnyílt hasizommal végezni? Csak a hasizmot részletezik mindenhol, pedig 6. hét után lévő anyuka másra is szeretne edzeni... Köszönöm előre is a válaszokat! (Annyit taáltam, hogy futni nem lehet teljes gyógyulásig...)

2018. szept. 14. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a hordozós kanga kezdő kurzusát csináltam végig, 2 ujjnyi szétnyílás szinte a nullával egyenlő most. Októberben kezdem a következő szintet.

[link]

A hasprés, a kemény izomerősítő gyakorlatok, főleg az elülső hasizmokon nem ajánlott.

2018. szept. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindent csináltam 4 ujjnyira szétnyílt hasizommal, de hasizom erősítésnél csak a ferde hasizmokra edzettem, míg 2 ujjnyi nem lett. Utána már nem válogattam a feladatok között; még 1 ujjnyi szétnyílásom van; 10 hete volt a császárom.

A többi feladatnál (comb, fenék) arra kell ügyelni, hogy mindig húzd be a hasad erőkifejtés közben, és ne engedd, hogy a medencéd előre billenjen. Akkor nem terheled rossz irányba magad.

2018. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezen voltam. Használt.

2018. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy legalább 1-2 alkalommal látogass el olyan foglalkozásra, ahol ezt helyrehozó mozgásformákat csinálnak. Nem egy olyat olvastam hogy valaki hónapokig mozgott neten talalt videokra, majd elment egy ilyenre és kiderült, mindent rosszul csinalt addig.
2018. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, megyek ilyen tanfolyamra, csak azt nem tudtam teljes testre mit nem végezhetek, mert azzal csak rontanék a helyzeten...
2018. szept. 21. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!