Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem ment vossza a 6 hetes kontrollra? Vagy nagyon későn ment vissza?

Figyelt kérdés
Nem szólt az orvos?
2018. okt. 24. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg hogy visszamenj egy ellenőrzésre
2018. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen mindenféle képp vissza akarok menni.csak sajnos még nincs időpontom és biztos hogy nem jutok vissza pont 6 héttel.
2018. okt. 24. 10:11
 3/15 anonim ***** válasza:
8 hetesen mentem, mert 6 hetesen még volt egy kis enyhe vérzésem. Senki nem szólt, hogy késő lenne.
2018. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Külföldön élek, itt nincs 6 hetes kontroll, mégis él és virul az itt élő 80 millió ember.
2018. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem,áprilisban jutottam vissza kontrollra,nem tudom hogy sikerült ezt így csinálnom mert amugy heti szinten jártam vissza a kórházba mert nagyon korán született a lányom. Az orvos nem szólt semmit.
2018. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
4. Mert külföldön sz*rnak a terhes nőkre...
2018. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs akkor kérj időpontot és lesz.

Valaki tett fel múlt héten egy ilyen kérdést, ott is elmeséltem hogy nekem a 6 hetesen derült ki hogy nem tisztult ki a méhem, és hiába kaptam rå gyógyszert a 8. héten eü küretet kellet csinálni. Szóval ha lehet akkor a kontrollt ne hanyagold el.

2018. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4: en is kulfoldon elek, es itt van 6 hetes kontroll!

6: ne altalanosits

2018. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Július elején született meg a negyedik babám. Egyszerűen még nem jutottam vissza kontrollra, de már annyira nem is izgat. Szülés után ellenőriztek, vérzés volt jó ideig, aztán elmúlt és már volt időre rendes menstruációm, panaszom nincs semmi. Az orvos nem szól, te felelsz a saját egészségedért. Nem kötelező vizsgálat, megbüntetni nem fognak érte. 2. Baba után is vagy 3 hónappal voltam kontrollon, senkit nem érdekelt. Igaz nem a magán dokimhoz mentem vissza akkor, csak sima kórházi szakrendelésre.
2018. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem mentem vissza. 3 éve kellett volna. Nem szólt az orvosom, pedig magándoki volt. Jól vagyok. Nagyon komolyan tele lett a hócipőm az orvosokkal. Ha újra rá tudom venni magam majd megyek.
2018. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!