Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki a 6...

Van itt olyan anyuka, aki a 6 hetes kontrollra (szülés után) később ment vissza? Lett belőle valamilyen gond?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lett belőle baj.De mért kell kockáztatni?? Nem megnyugtató,ha lát az orvos??

És akkor irhat fel fogamzásgátlót,ha panaszod van elmondhatod.

2010. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már betöltötte a kislányom a 3 hónapot, amikor oda jutottam, hogy vissza tudtam menni. Két gyermek mellett, ez nem olyan könnyű :))), az orvos is ezt mondta, amikor elmondtam neki miért csak ekkor tudtam menni. Semmi gond nem volt belőle, sőt egyúttal a rákszűrést is megcsinálta.
2010. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollra 6 hónaposan mentem vissza, semmi gondom nem volt, dokim megértette, sőt azt mondta nekem mikor kijöttünk a kórházból panasz esetén menjek csak 6 hetes kontrollra! :)
2010. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen mentem ,nem volt gond.
2010. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetesen voltam.Nem volt semmi gond belőle.
2010. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!