Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjem szerint magánklinikan...

A férjem szerint magánklinikan kellene szülnöm, de nekem nem szimpatikus ötlet. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Én pénzkidobásnak tartom, inkább a babákra költeném azt a pénzt.

2018. okt. 29. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem tök mindegy. Mi a gyerekeket magánklinikára hordjuk ha betegek (nyilván nem egy torokgyuszi), de minden fontosabb dologgal odamegyünk, de sima klinikán szültem. Az se olcsó fogadott orvoshoz, nekem mindegy volt abban a két napban, így is úgy is mosott sz<<r az ember akkor...:)
2018. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem "csak" azért nem volt szimpatikus a magánkórház ötlete, mert 1) komplikált esetet el se vállalnak, 2) baj esetén nincs PIC egyikben se, a gyereket egyedül szállítják át az államiba, anyukát mehet saját lábon és az állami ilyenkor már nem veszi fel.

Ez épp elég ok volt, hogy elvessem a gondolatát is.

Egyébként még jó is, mert lett komplikációnk.

2018. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Miért fontos számára a magánklinika?

Szerintem nagy ellenérv a magánklinika ellen, hogy ha bármi gond van akkor a picit elviszik, te meg ott maradsz még 1-2 napig nem is láthatod.Én inkább egy Pic-el rendelkező kórházat keresnék, nem magánklinikát.

2018. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Mivel babák, gondolom ikrek. Itt mar kiveséztük ezt a témát nem olysn régen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2018. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is felmerült, párom szerette volna, ha magánkórházat választunk, de én ragaszkodtam az államihoz, mert közelebb van és van pic osztálya, meg azt a pénzt inkább a babára/magunkra költeném. Hátránya, hogy nem lehet bent velünk egész nap a párom, nem alhat ott, csak két óra a látogatás, de azt a két éjszakát ki lehet így bírni.
2018. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Magánklinika

Szülj Magánklinikán ha már van rá lehetőséged ne hagyd ki

Ne akarj államban szülni mert még az élettől is elmegy a kedved..

2018. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezt neked kell eldöntened mert mindenkinek más a fontos, más a jó.

Mi magánkórházban szeretnénk a férjemmel mert nekünk fontos hogy benn aludhasson velünk meg úgy eleve nyugodtabb lennék abban a környezetben.

Nyilván ha komplikáció lép fel akkor alapból nem vállalnak el és benn nem maradhat.

2018. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

4hetes a kisfiam, Szent Imrében szültem, egyágyas szobában voltam és sajnos problémák miatt egy hetet. Igazából volt fogadott dokim és szülésznőm is, kb 4x jöttek megnézni és beszélgetni egy hét alatt, ők is aggódtak a babáért.

A kaja tűrhető volt, de azért jobb ha valaki hoz valamit (a szobában volt saját hűtő is).

Bent nem aludhatott apa, de bejöhetett a szobába babázni. Más rokonok csak a folyosón üvegen keresztül láthatták.


Szerintem kibírható volt abszolút (nyilván itthon jobb) aki meg 3 napot van bent annak pláne. Én nem bántam meg az államit, nagyon rendes volt mindenki és végülis ez sem volt kevés pénz.

2018. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

én államiban szültem és nem ment el az életkedvem.

a váci kórház osztálya kulturált, nem rég újították fel, bababarát a szemléletmód, szülés után egyből hozták a picit és végig velem lehetett. Arra is figyeltek, hogy a nem kívánatos származású kismamákat egy szobába tegyék...normális szobatársaim voltak, és teljesen mindegy volt hogy ott vannak, mert nagyon nehezen aludtam annyit szopizott a baba, teljesen lényegtelen volt hogy külön szobába vagyok e vagy sem.

mindezek miatt én nem szülnék magánklinikán, és olyan gyorsan elmegy az a 3 nap (ami ráadásul esetemben 10 nap volt mellgyulladás miatt tehát bőven tudok nyilatkozni milyen ott...) hogy utána csak mérges leszel magadra hogy ilyen baromságra költöttél :)


ellenérvet az anyagin túl nem tudok a magán ellen mivel nem ott szültem. objektív véleményt úgysem fogsz kapni, mert aki magánklinikán szül soha nem fogja elismerni hogy pénzkidobás volt, vagy nem tudja milyen államin szülni és nem érzi pénzkidobásnak

2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Mindkettőt magánklinikán szültem. Mesés volt. Barátnőm pedig épp az ablakon nem ugrott ki úgy kicsinálta a frusztrált csecsemős részleg államin.
2018. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!