Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnak hogyan mi...

Fogadott orvosnak hogyan mi módon adjam oda a borítékot?

Figyelt kérdés

Ki hogyan adta át? 6hetes kontrollra megyek magánrendelőjébe ahol egy asszisztens is mindig ott van. Nem tudom hogyan, s mi módon adjam át a "köszönetemet a szülésért"...

A vizsgálat elején vagy végén? És a borítékot csak tegyem az asztalra vagy ez hogy működik? Leírnátok nálatok hogy volt?



2018. nov. 1. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Szülés után szoktak mielőtt hazamesz a babával vagy szülés utáni nap pl

Mi azelőtt adtuk oda mielőtt előttünk mert odajott elkoszonni és sok sikert kívánni a túl pici súllyal született fiunkhoz

2018. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hazamenetelkor nem dolgozott. Közvetlenül szülés után azt sem tudtam hol vagyok. Utána már nem jött be "elköszönni" Szóval a 6 hetes kontrollon lesz lehetőségem megköszönni. Szerintem nem egyedi eset. De konkrétan a boríték átadás módja érdekelne, mert kellemetlennek érzem az egész szituációt. (és nem amiatt mert csak 6 héttel később fizetek... )
2018. nov. 1. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

ELso, es skkor adta a szamlat is ? Vagy illegalisan tortent ?


Kerdezo, amikor a szamlat adja.

2018. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

3# miért ahogy írtad az legális? :D úristen hagyjuk már ezt... Hol élsz? :D

Fogadd már el h ilyen a mai világ és kész.

Kérdező, mi simán egy borítékot adtunk és még köszöntjük, hogy megmentette mindkettőnk életét.. Szó szerint..

2018. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
És igen tudom erre esküdött fel. De én úgy ereztem jónak.
2018. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jajj, ne kukacoskodjunk már számlákkal... Magyarországon élünk!!


Amúgy meg semmi illegális nincs a dologban, mert: ha szülés előtt felkérem és ő azt mondja hogy x ezer forintért bejön a szülésemhez. Akkor oké fizetek a végén és kapok számlát, hisz egy szóbeli (szerződés) alapján én megbíztam őt egy munkával aminek van díja... a végén számláz és én sem érzem magam kényelmetlenül..


DE: nem így történt! Szülés előtt felkértem, hogy ő vezesse le a szülésemet és ő azt mondta hogy természetesen levezeti! Szó nem volt pénzről, összegről semmiről. Csupán emberbaráti szeretetből, vagy a két szép szememért jött be levezetni a szülésemet az éjszaka közepén. Nos én ezért hálás vagyok neki. S csupán megköszönni szeretném a jófejségét. Mit számlázzon le ezen? Ha egy üveg minőségi italt adok hálám jeléül azt is számlázza le????

2018. nov. 1. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Huha, a 64%-os személyében megérkezett a rendőrség, ahogy látjuk:DD Mert köztudott, hogy minden orvos számlát ad. :) :) :)


Kérdező, én odaadnám neki a vizsgálat végén, megköszönve a munkáját, segítségét. Nem kell ezt túlgondolni.

2018. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj 19eve járok orvoshoz. Magánba és sztkba egyaránt

SOHA ÉLETEMBEN NEM ADOTT EGYIK SEM SZÁMLÁT! hmm...

2018. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Én vettem egy márkás tollat díszdobozban,ezt beletettem egy kisebb ajándéktasakba a borítékkal együtt.

Így belefért a táskámba és nem kellett a zsúfolt váróban ajándékkosárral ülnöm,mint egy másik anyukának. A vizsgálat végén megköszöntem a közreműködését.

Egyébként minden vizsgálatról kaptam számlát,amikor a szülésre kérdeztem rá,azt mondta,azt nem pénzért csinálja. De mégis bejött a szabadnapján egy családi eseményről,szóval...

2018. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontrollon adtam oda, még a vizsgálat elején. Disztáskába tettünk egy doboz merci csokit és egy boritékos képeslapot (egy köszönjük mondattal) abba tettük a pénzt.

Az asszisztenssel ne foglalkozz, tuti nem egy ilyet látott már.

2018. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!