Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és hogyan adjátok oda a...

Mikor és hogyan adjátok oda a borítékot az orvosnak?

Figyelt kérdés
Sose szerettem hálapénzt adni és általában nem is adtam, de a nőgyógyász dokimnak akarok, ha elveszi. Segítsetek légy szíves.
2010. márc. 25. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, mikor akarod Neki adni? A vizsgálat után, vagy szülés után? Nem értem így a kérdést.

B.

2010. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha leveszi?

Kapsz számlát mikor a magßan rendeléséröl eljössz?

Ha nem akkor elvárja nem hogy elfogadja.

2010. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ááááá, kezdem sejteni! Biztos nem a magánrendelésére jársz, hanem a kórházba. Jól gondolom?

Szerintem egyszerűen dugd a zsebébe! Nem olyan szégyellősek ezek a dokik, ne izgulj!!!

2010. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még nagyobb ááááááááá! :) Szerintem arra gondol, hogy mikor adjátok oda azt a pénzt a dokinak, amit a szülésért szántok neki.

Sokan mondják, hogy varratszedéskor szokták, azonban én félnék, nehogy szóljon, hogy tartozom valamennyivel és most... Tehát én úgy gondolom, hogy amikor a kórházból kijövünk, akkor úgyis ad egy zárót, és akkor kapja meg a pénzt, azaz a borítékot. Ezt az elveszi dolgot nem nagyon értem én se, lehet, hogy elfogadja akar lenni?

2010. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a varratszedéskor adtam oda neki (mondjuk nekem császár volt) egy üveg bor kíséretében. Csak a borítékot önmagában cikinek éreztem volna. Igaz, magánrendelésre járok.
2010. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig elbénáskodom, műtét után akkor adtam oda mikor hazaengedett. Én a kórházba járok hozzá terhesgondozásra, ott simán borítékban a rendelésen és pikk pakk elteszi.

Eleinte én szégyelltem magam,hogy pénzt adok.

2010. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nos igen a szülés utáni dologra gondoltam, és szakrendelésre járok a dokimhoz, úgyhogy ott nem adok pénzt. Sose hívott magánrendelésre, ha kerestem valamiért telefonon, hogy mikor tudna fogadni akkor is szakrendelésre hívott, vagy amikor a kórházban ügyeletes volt. És azért írtam, hogy ha egyáltalán elveszi (elfogadja), mert már akartunk adni neki az elején és nem fogadta el, azt mondta, hogy "majd megbeszéljük". Egyébként próbáltam érdeklődni róla és sokaktól hallottam, hogy nem fogadott el borítékot a szülés után.

2010. márc. 26. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék valamit neki, pl. egy üveg bort, és mellé tenném a borítékot, így senkinek nem kínos e helyzet.
2010. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor adtam, mikor jöttünk haza. Indulás előtt odaadta a papírokat, meg mondott néhány fontosabb infot, és után odaadtam neki a borítékot, nagyon szépen megköszönve a mindent:)
2010. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!