Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után nektek mi...

Császármetszés után nektek mi volt kényelmes a kórházban?

Figyelt kérdés
Pántos top és rövidnaci van bekészítve és magas derekù cicanaci, derékmelegítő szerű "hastartó". Hálóing szándékosan nem. Nem találtam olyat amit szívesen felvennék.( akkor már jó a kórházi,amiért nem adok ki feleslegesen pénzt)

2018. nov. 4. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Igaz én csak 18 órát voltam bent császár után ( külföldön lakom itt aznap vagy másnap már lehet hazamenni) , de hálóing volt rajtam. Szerintem a rövidnadrágot felejtsd el nem fogsz tudni lehajolni felvenni és levenni hogy mész wc-re teljesen kizárt.
2018. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Kórházi hálóingben kellett lenni, de nem is bírtam volna mást felvenni.
2018. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem a hálóing volt csak kényelmes. Direkt erre vettem, de kaptam is családon belül kölcsön, mert tudják, hogy utálom.

De a nadrág még jó ideig zavaró volt nagyon.

2018. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Csak a hálóing.
2018. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jaj,félre nyomtam!! Zöldet akartam nyomni!! Vissza lehet csinálni?
2018. nov. 4. 21:00
 6/19 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha pántos topokhoz olyan miniszoknyát vennék fel amit felülről is fel tudok húzni?? Értitek hogy!
2018. nov. 4. 21:03
 7/19 anonim ***** válasza:

Magyarországon köldökig nyitott, elvileg gombos, de jó, ha 2 gomb van a kórházi hálóingeken. Már többször is voltam kórházban ilyen-olyan műtétekkel, de az első tisztálkodás után mindig sajátot vettem. Bár lehet kerítenek új tisztát, ha látják, hogy nincs, de szerintem ne legyél erre utalva.

Ja, és hasi műtét után ne akarj nadrágot! ;)

2018. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Csakis a hálóing. Rajtam eleve borzasztóan áll az ilyesmi, de akkoriban nagyon nem érdekelt.

Miért fontos, hogy csinos legyél? Miniszoknya... na ugyanmár. Kibírod azt a pár napot, kutya sem érdekli hogy fogsz kinézni.

2018. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én hálóingben aludtam, napközben melegítő naci és póló.

Éjszaka a szobatársam miatt alig kapcsoltam villanyt. A wc-n egyszerűbb volt a nyakamig húzni, mint akrobatikázni, hogy ne érjen a nadrágom semmihez.

Napközben viszont zavart volna, hogy abban vagyok amiben alszom.

A vágást nem zavarta a nadrág.

2018. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért miniszoknya mert azok olyan gyengébb gumisak,hogy felülről is fel és le tudom venni.a rövid naci az olyan melegítőnadrág anyagú, nem szoros. De akkor a cicanacit kiveszem,mert az szorosabb, nehezebb felvenni.
2018. nov. 4. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!