Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 25 hétre született ikerbabákna...

25 hétre született ikerbabáknak mennyi esélyük lehet a túlélésre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ. Es csak a körülmények ismeretében az orvos tud választ adni. De a reményt nem szabad feladni.
2018. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezer dologtól függ. Nagyjából 60%.

Ismerek olyan testvérpárt, ahol mindketten egészségesen életben mardtak. Ismerek olyat, ahol mindketten betegek, ahol egyikük beteg es olyat is, ahol mindketten életüket vesztették. Rengeteg dologtól függ (koraszülés oka, kapott-e anyuka tüdőérlelőt es volt-e ideje hatni, milyen felkészültségű team fogadja őket és igy tovább). Bízni kell a legjobbakban. Érintett vagy a témában? Csak mert ma mar a második kérdés ezzel kapcsolatban? Fenyeget a koraszülés esetleg már meg is születtek?

2018. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy tudom (pont a koraszülés vilàgnapjàn volt erről riport), hogy 24. héttől màr életképesek a babàk, bàr ugye kórhàzban, kezelésekkel az elején.
2018. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érintett nem vagyok szerencsére. Statisztikai bemutatóhoz gyűjtök adatokat. Tudnátok linkelni az előző ehhez hasonló kérdést?
2018. nov. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!