Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első szülésnél nehezen...

Aki az első szülésnél nehezen tágult, annak a második hogy alakult?

Figyelt kérdés
Elsőnél csak a dokin múlott, hogy mégsem lett császár. Nehezen tágultam, de rásegített és a műtőből kiabálta vissza az embereket, hogy "mindenki vissza, szülünk!" :) Utána pikk-pakk kibújt a pici. 4 és fél év lesz a két gyerkőc között, kinek mi a tapasztalata?
2018. nov. 22. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel 13 órát vajúdtam, kaptam méhszájérlelő zselét, majd oxitocint is. A másodikkal az első fájás után 3,5 óra múlva babáztam, itt nem kaptam semmit, mire beértünk a kórházba már 3 ujjnyira tágultam, ott elfolyt a víz, de már egyből a szülőszobába vittek és mondták, hogy ha gondolom nyomhatok.
2018. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első szülésnél nagyon lassan tágultam, 2ujjnyira tágultam mikor burkot repesztettek,kaptam oxit is. Végülis császár lett,mert nem jól feküdt a baba. Második szülés nem indult be,ott vajúdás nélkül császároztak.
2018. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél szintén 13 órát vajúdtam, nagyon nehezen tágultam oxitocin mellett is. Ha jól emlékszem, 8 óránál tartottunk, amikor még csak 3 ujjnyi volt. Másodszorra viszont másfél óra volt az egész a 10 perces fájásoktól számítva.
2018. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mádodik szülés gyorsabb szokott lenni a legtöbb kismamánál. Első szülésem spontán beindult, de burokrepeszteni kellett, ezután 5 és fél óra múlva szültem, lassan tágultam, oxit kaptam. Mádodik szülésem inditott volt, ballont helyeztek fel előtte este, oxival inditottak, a durva fájások kezdete után 3 órával már kint is volt a lányom. El se hittem hogy csak 3 óra volt az egész!
2018. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!