Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kötelező a gátmetszés...

Miért kötelező a gátmetszés első szülésnél?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmi nem kötelező,nem kényszeríthetnek,de hidd el jobban jársz egy tiszta vágással,mintha repednél szanaszét...
2017. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
1 -nek igaza van!
2017. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy az elso ketto irja!!Mindkettoben volt reszem (elsonel vagtak, masodjara repedtem).Ezerszer jobb volt minden szempontbol a gatmetszes!
2017. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező, de ha úgy adódik szükséges. Én is egyet értek azzal hogy inkább vágjanak mint repedjek. Nekem is volt , kb 1 hétig okozott kellemetlenséget, de utána mintha mi sem történt volna. Most 29 hetes várandós vagyok, bízok benne hogy nem vágnak, de nem fogok kétségbe esni ha szükség lesz rá. Első alkalommal észre se vettem mikor vágott az orvos.
2017. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Normális helyen első szülésnél is alap a gátvédelem. Sajnos Magyarországon ritka a biztonságos kórház, anyabarát meg nincs is, ezért legtöbbször vágnak. (külföldön szültem, gàtmetszés és sérülés nélkül)
2017. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Budapesen szültem novemberben gátvédelemmel, nem repedtem. Az orvosom sajnos nem ért be, de mikor mondta, hogy 2 nap múlva kiszedi a varratot meglepődött hogy nincsen.
2017. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Mennyire tartja magat a teveszme jobb a medenceizmot atvagni mintha repedne a huvelyfal.

Ez nem igaz.

Olvassatok el az elet kapujaban cimu tanulmanyt a gatvedelem es gatmetszesrol szol.

A who szerint gatmetszesek 10% indokolt a tobbi tudatos rutin beavatkozas ok nelkul ami nok elleni eroszak kategoriaba tartozik.

2017. jún. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Utolsónak! Teljesen mindegy mit ír a könyv. Nekem mindkettöben volt részem, és a tapasztalatom az, hogy jobb a gátmetszés. Ezek után elolvastathatnak velem bármilyen könyvet, a véleményem nem változik.
2017. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Oke akkor mondjyk azt egy egyennek jobb volt szerinted ez tudomanyos bizonyitek ?? .a who szerint ok nelkuli gatmetszes a nok obstetry abuse szamit !!

De neked tuti szuoer volt mikor atvagtag a medencefenek izmait igazi orom.

2017. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom te szultel-e kedves 9-es?! Gondolom neked is mindkettoben reszed volt, különben ne fejts ki véleményt kérlek! En a gatmetszesbol semmit nem ereztem. 1 het utan meg el is felejthettem. Gyonyoruen osszeforrt, mintha nem is szultem volna. Nem ugy a masodik szulesem utan. A vegen ossze-vissza repedtem, alig tudtak osszevarrni, hetekig leulni se tudtam. Ja, es "hála" a repedesnek mar sosem lesz a regi (masfel eve volt). A kornyezetemben hasonló tapasztalatok. De ettol fuggetlenul elhiszem, hogy mi meg igy is a kisebbseg vagyunk a tudományos tapasztalatok alapjan. En azert ezek utan ha megengeded megis a gatmetszesre szavazok.
2017. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!