Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik túlléptétek a kiírt...

Akik túlléptétek a kiírt terminust, mennyivel utána szültetek végül? Hogy viseltétel a 40. Héten túli napokat?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

3nap. En nagyon jol ereztem magam, de nagyon vartam mar.


Elotte nap setaltam egy nagyot. Tok jo kepeket csinalt rolam a férjem egy parkban, este megint atbeszeltuk a neveket, ettem egy nagy salatat, lefekudtem, jot aludtam, reggel ebredes utan elment a nyakdugo es elkezdodott.

2018. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panka08 ***** válasza:

A fiamat 41+3 -on , a lànyomat 41 hetesen szültem. Indítottàk mindkettőt. Totàl zàrt voltam... Pedig aztàn mindent csinàltam már amitől elvileg be kellene indulnia a szülésnek...

Irgalmatlanul elegem volt màr.... :D

2018. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon fájt mindenem, az utolsó két napban enni és pisilni se tudtam, a vizet kihánytam, ekkor már a kórházban voltam. Minden nap volt amnioszkópia és a napom nagy része NST-vel telt a szülőszobán. 41+3 naposan született a 4100 grammos 55 cm-es kisfiam, természetes úton. Ha akkor nem indult volna be a szülés akkor is kaptam volna reggel beöntést és vért is vettek a vesém miatt. Megszenvedtem, iszonyatosan lassú 3 nap volt, de csodaszép élmény!
2018. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40+3 naposan befektettek a kórházba, na azt nagyon rosszul viseltem. Végül kerek 41-en jött a kislányom, ultragyorsan 4 óra alatt :)
2018. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiam 40+6 hetesen szültem. Utáltam a 40+ napokat. Minden nap nst, kétnaponta amnioszkópia, untam már nagyon, főleg, hogy végig azt mondták (doki, védönő), hogy milyen nagy baba lesz és hamarabb fog érkezni. 41 hetesen akartak indìtani amúgy, de erre nem került sor, mert elfolyt a magzatvíz. 3060 g és 52 cm-rel született amúgy.

A lányom 40+2 szültem. Ekkor már fel voltam készülve, hogy terminus után fogok szülni, de azért bíztam benne, hogy ő hamarabb jön. Hát nem jött. Vele fájásokkal indult itthon. 3180 g és 56 cm volt.

2018. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kislányomat a 41. hétre szültem, teljesen jól voltam még dolgozni is bementem a héten. Indították végül mert teljesen zárt voltam így időpontra mentünk, szépen összeszedtem magam, beszélgettünk a férjemmel, összebújva aludtunk az utolsó esténken egyedül. :)
2018. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42-re szültem a 2. gyerkőcöt. Iszonyatosan untam már, anyósom sopánkodott, hogy mind meghalunk, és naponta jártunk a kórházba nst-re, na képzelheted. Végül indították, de császár lett belőle.
2018. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Coffelia ***** válasza:
40+6 naposan berendeltek indításra a kórházi protokoll szerint. Baromi mérges voltam, mert nem tartom jónak ezt a rutint, nem vagyunk gépek, illetve a terminus számolás nem szentírás. Aznap egész nap ereztem, ahogy feszül szét a medencém, és mire beértünk, 3 centire ki is voltam tágulva, szóval a ballont megúsztam, burkot repesztettek, aztán 12 órán át vajúdtam, tömték belém az oxyt, a hasam a nyakamban volt, úgy nyomták ki belőlem a babát. Ha hagynak még két napot, meglett volna magától, éppen elindult a folyamat magától, amikor belenyúltak, és gyakorlatilag megakasztották a siettetéssel. Nem az orvosom sara volt, hanem az új protokollé, azóta sok haladó szemléletű orvos felmondott a hasonló, ósdi intézkedések miatt.
2018. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Coffelia ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy jól ereztem magam, az értékeink remekek voltak. Semmi nem indokolta, hogy kipréseljék belőlem a gyerekem :(
2018. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!