Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha beindul a szülés, és épp...

Ha beindul a szülés, és épp egy másik városban vagyok, mint ahova terhesgondozásra jártam, szülhetek abban a városban, vagy el kell mennem oda, ahova jártam?

Figyelt kérdés
Utolsó hetekben költözünk,de nem tudom van e értelme átjelentkezni ebbe a kórházba erre a hátralevő 1-2 vizsgálatra. 50 km a másik korház.
2018. nov. 27. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Táppénzen leszel? Mert akkor már a költözés is tp csalás.
2018. nov. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A koltozes nem tappenzcsalas, elso. Nyilvan bejelenti mindenhol, hogy koltozik.

Érdemes at jelentkezni, kérdező. Mondjuk épp a korfhaz nem lényeg, ellenben itt kell gyerekorvost keresned és jelentkezned a védőnőnél is.

2018. nov. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
50km nem a világ másik vége. Ha beindul a szülés, bőven van időd beérni
2018. nov. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Jelentkezz át! Ilyenkor mindenki azzal jön, hogy bőven van időd beérni. Mi a kórháztól 5 km-re, a szomszéd lakótelepen laktunk. Gyalog 20 perc. Szerencsére én már a kórházban voltam túlhordás miatt, mikor elfolyt a magzatvíz. De a férjem taxival is úgy ért oda, hogy már a szülőágyon feküdtem tolófájásokkal. 🤐
2018. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A villàmszülés első gyereknél igen ritka. Nem mindegy hànyadik gyerek. Ez a kocka gondolkodàst meg, hogy tàppénzcsalàs, meg baromsàgok. Kérdezőnek születik a gyereke, az érdekli, hol fogja megszülni, a többi le van sza*va.... Lehet érdemes lenne àtjelentkezni, mert akkor valószînű a 6 hetes vizsgàlat stb is ott lesz.
2018. nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Bárhol megszülheted, a szülészeti osztály ajtajából nem küldenek el, hogy elfolyt magzatvízzel elinduljatok 50 km-re.

Ugyanakkor, ha később már ott fogtok élni, akkor praktikusabb mihamarabb átjelentkezni (gyerekorvos, védőnő stb. miatt).

2018. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Védőnőhöz már átjelentkeztem,a háziorvos is folyamatban van,egyedül terhesgondozáson nem voltam még itt.
2018. nov. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!