Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjem nincs itthon, nem is...

A férjem nincs itthon, nem is tud most hazajönni csak 1 hét mulva. Nekem már pár nap mulva megszületik a babám. A 3 éves lányom akkor kivel lesz, ha nekem beindul a szülés és nem tudok szólni senkinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs se szomszéd, se barát, se rokon, és szittert sem akarsz mellé, akkor viszed magaddal őt is, egyedül nem maradhat otthon még éjjel sem.
2018. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Se nagymama, se barátnő, se rokon?? Mindenesetre furcsa hogy a férjed nem "tud" hazamenni a gyeremeke születésére. Bár biztos nyomós oka van...
2018. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Es ez most jut eszedbe ?

Orbitalis kamu.

2018. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezt én sem értem. Nem gondoltátok ezt át előre?
2018. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Muszáj dolgoznia. Eddig úgy volt hogy haza tud jönni.

Barátnőm van de kb 1 óra mire ide ér.

Anyukámmal nem szeretném hagyni mert ő beteg. Enni sem tudna neki adni.

2018. júl. 31. 20:21
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Szittert keresel vagy a férjed eljön. Olyan nincs hogy muszáj dolgozni valakinek akkor is ha pl. ég a ház. MINDENKI lehet beteg, vagy szülhet a felesége. Akkor el KELL hogy engedjék.
2018. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ha eljön kidobják
2018. júl. 31. 20:27
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőd költözzön oda, ha tud.
2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültel, bár nem értem, hogy mégis miért nem gondoltatok erre, ha csak ketten vagytok és nincs segítség.

Lehet, hogy a kórházba is magaddal tudod vinni, bár ha kicsi, akkor nem tudom ki fog tudni vele foglalkozni.

Merrefelé laktok?

Ha hozzánk közel, akkor én szívesen segítek! Mindenféle hátsó szándék nélkül! Bár gondolom nem bíznad idegenre, de a bébiszittert sem ismered még.

2018. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg indittás lessz vagy császár hogy pontosan tudod mikor szülsz?Ha kitüzött idipontod van akkor a barátnödet elötte oda rendelhetnèd.
2018. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!