Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, szülés utáni hónapokb...

Anyukák, szülés utáni hónapokban mennyit szeretkeztek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy hétre lebontva...
2010. jún. 26. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hetente egyszer.
2010. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 héttől hetente 2-3szor.Szerencsém van a lányommal,2 hetes kora óta átaludja az estét,így kipihent vagyok és időnk is van;)
2010. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először 8 héttel szülés után, de nagyon fájt, ezért a kövi csak 4 hét múlva ha jól emlékszem, tehát a 4. hőnaptól voltunk együtt rendesen, kb hetente 1x.

8 hónaposan hagyta abba a baba a szopit, akkor duplázódott.

2010. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hetente,nagyon sokszor fel volt éjszaka a babánk,örültem ha éltem,és nap végén ágyat láttam,de kizárólag alvásra használtuk.. :-)
2010. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

heti 1-2 alkalommal.

Ahogy csökkent a szoptatás, nőtt a vágy.

Meg persze bele kellett jönni a gyerekes lét rejtelmeibe :-)

2010. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb havi 1szer
2010. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer mi is. De én inkább a férjem kedvéért, nekem nagyon nem hiányzik. Alig alszom valamit, örülök, hogy élek.
2010. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!