Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 óra óta pontosan 1 óránként...

1 óra óta pontosan 1 óránként ébredek arra, hogy rettenetesen fáj a derekam. Ez normális? Tart kb 2-3 percig aztán enyhül, de még így is nagyon fáj. Milyen gyórgyszerrel tudnám elmúlasztani? 36 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Hányingerem van,fáj kicsit a hasam alja az egyik oldalon,de ennyi. Szóval sajnos még nem szülünk,de ez a fájdalom kibírhatatlan.
2018. dec. 14. 04:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jósló fájásaid vannak. Gyógyszer nem hat rá. Nyugalom, KI LEHET BÍRNI. Nincs választásod, muszáj kibírni. Ami nekem segített: fittlabdád bevittem a zuhanykabinba, azon ringatóztam, miközben folyattam magamra a meleg vizet. Fittlabdát nekitámasztottam a falnak, elé ültem, és jobbra-balra mozgattam magam. Így a labda masszírozta a derekam. Térdelj a fittlabda elé, borulj rá és ringatózz. Ha nincs fittlabdád, akkor végezz csípőkörzéseket. Lassan, jól told ki a csípődet, hadd lazuljanak el az izmok. Ha állva nagyon megterhelő, akkor ereszkedj négykézlábra. Ha épp van veled valaki, egy teniszlabdát görgessen körkörös mozdulatokkal a derekadon. (Talpmasszázshoz is szuper a teniszlabda. Ülj le, tedd a talpad alá a labdát, és mozgasd körbe-körbe a lábad). Segíthet egy kád meleg, de nem forró fürdő. Esetleg csepegtess bele citrom, citromfű vagy eukaliptusz olajat. Figyelj a légzésre. Lélegezz úgy, mintha már vajúdnál. Türelem, ez egy ilyen időszak. El fog múlni. A második terhességemnél a 32.héttől kínoztak ilyen fájdalmak. Tudom, hogy nagyon fáj, de hidd el, hogy ki fogod bírni. Ha sűrűsödnek, erősödnek a fájdalmaid, netán véreznél, (akkor is, ha épp csak szivárog a vér) azonnal irány a kórház.
2018. dec. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A baba feje illeszkedil be semmo panik
2018. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!