Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten szült valaki? Mit...

Kecskeméten szült valaki? Mit kell bevinni mit adnak, ott hogy működnek a kórházi napok?

Figyelt kérdés

Baba-mama szoba van vagy 3 óránként hozzák a babát? Hányan vannak egy szobában? Pakoltam mindent a kórházi csomagunkba de nem tudom pontosan mire lesz szükség, valamelyik kórházba nem kell ruhát vinni a babának (én raktam) nem tudom kell e egyáltalán? Pelus, krém, türcsi babának kis pléd, én ilyeneket is elraktam. Látogatás hogy működik? Szóval minden érdekel.

Köszönöm előre is :)


2018. dec. 22. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A védőnőd nem mondta el?
2018. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A védőnőm másik kórházhoz tartozik, fogadott orvosom van aki Kecskeméten dolgozik nála szülök de nem magyarázkodni akarok hanem választ kapni köszi...
2018. dec. 22. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Kb 15 másodperc keresés eredménye: [link]
2018. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Találkoztam már vele, én többre vagyok kíváncsi látogatás szoba stb nem csak hogy mit kell vinni
2018. dec. 22. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Adnak a babànak mindent. Tehát pelenkától kezdve törlőkendőn át, ruháig, mindent. De vihetsz persze sajátot is. Èn csak pelenkát és törlőkendőt vittem.

Első nap 3 óránként hozzák a babát, utána megkapod, veled lesz onnantól, csak fürdetni viszik el, meg vizsgálatokra.

Két személyes szobák vannak.

Látogatók nem mehetnek be! Csak az osztály ajtajáig mehetnek, a babát ki nem viheted, csak az ajtón keresztül nézhetik meg a látogatók. Persze ha épp egy kedvesebb nővérke van, akkor nem fog szólni, ha a látogatók belépnek az ajtón.

2018. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Off: Szerintem minden kórházban van - és a Google szerint Kecskeméten is volt ez évben - ingyenes szülésfelkészítő előadás. Ezeken általában mindent elmondanak, hogy mit vigyél és mit ne, hogy mire van lehetőség és mire nincs, mik a szokások, és meg lehet nézni a terepet is. Nagyon érdemes elmenni.

Nem Kecskemét, de nálunk pl. jó volt, hogy mondták, hogy apának kell venni az automatából steril ruhát, ami csak bizonyos címletekkel működik, pedig az előző gyereknél másik kórházban még ingyen adták... vagy az egyik kórházban csak kincstári ruhában lehettek a babák, szóval hiába vittem volna sajátot, a másikban meg pont nem adtak semmit. És nagyon jó volt, hogy tudtam, hova lehet lerakni a bőröndöt a vajúdóban és hogy merre lesz a vécé... :)

2018. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Baba mama szoba van. Éjjel szültem, délután hozták babómat, onnantól velem volt. Csak fürdésre és vizsgálatokra vitték el. Választhatsz hogy fürdessék-e a picit vagy ne.

Szülésfelkészítőt én is ajánlom!

Ketten vannak egy szobában, mondjuk én egyedül voltam végig...

Angol pólyát adnak a babának, de vihetsz saját ruhát. Pelust, popsitörlőt, krémet adnak.

Látogatók csak ajtóig jöhetnek.

Szüléskor Apuka csak a végén jöhet be, kitolási szakaszban, én páromat is hazaküldték. Mondták hogy majd szólnak mikor telefonálhatok neki hogy jöhet.

Vizet nem adnak csak teát, nekem az nagyon hiányzott(amíg nem hoztak be)

Amíg nincs tejed adnak pótlást.

Nagyon segítőkészek!! Szoptatás bán és minden másban.

2018. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb leírtak mindent előttem. Utolsónak: nekem vègig bent lehetett a fèrjem. Ahogy odaèrtünk onnantól kezdve egèsz az aranyóra vègèig. Vagyis mèg a szobába felkísèrhetett, felhozta a cuccomat. Ès nem volt fogadott orvosom, ügyeletesnèl szültem.
2018. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!