Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen és mennyi babaruhát...

Milyen és mennyi babaruhát kell bevinni a kórházba? Konkrétan a győri érdekelne.

Figyelt kérdés
Gáz,ha nem új,hanem használt ruhákat viszek magammal? Egyébként a védőnőnek nem kellene erről tájékoztatnia?
2018. nov. 16. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Adnak bent a babának ha a saját el tűnik a mosodájukba mert ez is előfordulhat akkor nem tudnak mit tenni sajnos. Csak a haza vitelhez kell ruha. Nem köteles kérdezz rá, ő elmondja akkor amit pontosan tudni kell mit rakj a babának.
2018. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy köteles-e, de ő is emberből van, elfelejthette. Kérdezd meg. Ha viszel, napi 3 váltással számolj minimum. Nem baj, ha használtak, senki nem fogja megnézni, hogy mennyire kopott a címke. Egyébként azt olvastam, hogy még egészségesebbek is a használtak, mert ki van mosva belőlük a gyártásuk során használt vegyi anyagok.
2018. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Győrben szültem, kétszer öltözött át naponta, nappalra és éjszakára. Persze ha baleset történt volna (pl. kakis lett volna), akkor átöltözött volna többször. Adnak rá ruhát mikor odaadják neked, de agyon nyűtt cuccaik vannak sajnos, úgyhogy mindenki rögtön át szokta öltöztetni sajátba.


Engem sem tájékoztatott a védőnő, vittem mindent a popsikrémtől kezdve a plédig, kellett is. Még úgy voltam vele, hogy saját lepedőt is vihettem volna alá, ha már úgyis vinni kellett a fél házat neki. :)

2018. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem gáz ha használt ruhákat viszel, sokan azt visznek (pláne mikor alap, hogy tesótól örökli őket), nem fogja nézni senki.
2018. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!