Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor/hogyan lehet menni...

Mikor/hogyan lehet menni pécsi klinikán szülőszoba látogatásra?

Figyelt kérdés
Be kell jelentkezni vagy van ennek is valami időkénti szervezett módja? Kinél lehet érdeklődni?
2010. jún. 28. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,be is lehet jelentkezni,de a szülésfelkészítő tanfolyam keretén belül,nálunk 2x is volt.A tanfolyam programja ki van rakva az ultrahang és az NST váróban is.Nagyon szépek a szobák és jól felszereltek is,érdemes megnézni.


Üdv:

4hetes baba anyukája

2010. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pénteken láttam az NST-nél kiírva, hogy mikor lesz a következő látogatás, sajnos nem jegyeztem meg,mert már voltam. Telefonon lehet tudnak segíteni. Csütörtökön megyek megint, ha aktuális lesz megírom az időpontot.
2010. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! nem kell bejelentkezni! a 35. hetet betöltött kismamákat várják szerdán 4 órakkor a szobornál!

Én két hete voltam! nagyon jó volt, kb 30-40 percig tartott! Sokan apukával érkeztek, de persze volt aki egyedül volt....

Mi meg is fogadtuk a szülésznőt aki tartotta a látogatást, mert nagyon aranyos volt!

Egyébként onnan tudom még ilyen részletesen mert pár napot a pathologián voltam! Egyébként ha felhívod a kórházat akkor is tudnak neked infót mondani! De a szerda (2010.06.30.) 16:00 az tuti!!!!

2010. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: köszönöm, sokat segítenél ha megnéznéd és megírnád az időpontot, mert én mostanában nem járok arra...köszönöm!
2010. jún. 29. 09:12
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, köszönöm, ezek szerint akkor rendszeresen van. 2 hét múlva töltöm a 35. hetet... szóval azt követően lehet menni. szuper
2010. jún. 29. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Én gyakorlat keretén belül voltam a pécsi szülészeten és előre mondhatom, hogy nagyon fog tetszeni. Láttam már több kórházat, de ilyen tisztaság,rend és otthonos hangulat ritkán van kórházban! Nagyon tetszett nekem. Festmények a falon, külön szobák (ha nem lennének eszközök a szobában, és nem hiányozna a küszöb a tolóajtók miatt, én inkább nézném kis hotelszobának őket. :) Szerintem szépek! :) L27
2010. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ui: ezeket a dolgokat a szülőszobára értettem, a kórházi fekvő ágyak természetesen a szokásosak. De ahol szülnek a kismamák, na az tényleg szép és felújított! :) L27
2010. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Megnéztem ma az NST-nél a papírt!!! Ezen a héten nem szerdán hanem csütörtökön, azaz holnap (2010.07.01.) várják a 35. hetet betöltött kismamákat a szobornál (bejárattal szemben) szülőszoba látogatásra!
2010. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. jún. 30. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!