Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszoba látogatásra, a...

Szülőszoba látogatásra, a Szent Imre kórházba hogy lehet bejutni? Hol, kinél kell jelentkezni, mikor tartanak ilyet? (A kórház szülészetének honlapján nem tudok tájékozódni, mert hetek óta olvashatatlan sajnos)

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha van fogadott szülésznőd, akkor ő tud körbevezetni bármikor a megbeszélt időpontban. Engem is a fogadott szülésznő vezetett körbe, nem kellett csportra várnom. Hány hetes vagy? Az NST-k úgyis a szülészeten leszenk a vajúdóban, ezért legkésőbb akkor meg fogják mutatni az IKEA és a többi szülőszobát is. Ha pedig nincs fogadott szülésznőd, akkor hívd a központi számukat, gondolom ott is meg lehet valakivel beszélni, hogy vezessenek körbe.
2009. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én voltam szülés felkészítőn ott a 464-8737-es számot adták meg. Ez a szülőszoba száma, itt lehet időpontot kérni látogatásra. Azt mondták, célszerűbb esti időpontot kérni, talán akkor jobban ráérnek. Én még nem voltam, de szívesen venném ha elmesélnéd, ha elmész.


38 hetes kismama

2009. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Mindkettőtöknek! A 33. hétben vagyunk a bébivel. Eddig dolgoztam és nem jártam előkészítőre sem. Sajnos. Viszont azt szívesen megnézném, hogy egyáltalán hova fogok kerülni április elején... Választott szülésznőm nincs, csak az orvosom. A számot megjegyzem és jövő héten már hívom is!
2009. febr. 6. 21:00
 4/4 Hluszwischják G. válasza:

Itt lehet:


regisztracio@szentimrekorhaz.hu

2016. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!