Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben különbözik a jósló...

Miben különbözik a jósló fájás erőssége a 20 perces fájásokhoz képest? 20 percenként jelentkező alhasi görcs, hasi fájdalmam volt éjjel kb 3órán keresztül, de hüvely nyilalás nem volt, amit sok helyen olvasok.

Figyelt kérdés
És most elmúlt az egész,szóval csak jósló volt. Aludni nem tudtam már,és ha a rendes fájások rosszabbakk lesznek, abba belehalok.
2019. jan. 2. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer sem volt hüvely nyilallás, pedig 2x szültem már. Az igazi fájások nekem derékban fájtak, ill. a hasam felső részén, nem alhasi volt. Az elsőnél a combomba is kisugárzott a fájdalom, a másodiknál nem éreztem ilyet.
2019. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy halsz bele. 😂 Egyébként nem kell a hüvelyben semmit érezned, sőt, a hasadban sem feltétlenül, sokaknak a derekuk rosszabb vajúdáskor.
2019. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy a jósló fájásoknak közük nincs a valódi fájásokhoz😞. A jóslók egy kis szúnyogcsípések a valódiakhoz képest. DE!!! Nálam volf ez, lehet másnak hasonló a kettő.
2019. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A joslo sokkal gyengebb mint a rendes fajas, ezt majd teis megtudod, biztos folismered mikor kell indulni a korhazba. Nekem egesz vajudas alatt "csak" a derekam fajt, pokoli volt, vesegorcs szeru fajdalom. Huvelybe akkor ereztem barmit is amikor mar jott kifele a baba feje. Elotte semmit.
2019. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,azt gondoltam, hogy a rendes fájás sokkal sokkal erősebb lesz,csak azt nem tudom,mivel csak 5 percesekkel kell korházba menni, hogy a 20 percesek is ugyanúgy erősek lesznek? Egyébként 2 hétig minden éjjel éreztem ezt a derékba nyilaló nagyon erős fájdalmat,szerencsére már elmúlt,most meg az alhasi görcsök jöttek. :/ Jó lenne már túllenni rajta.
2019. jan. 2. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is 20 percesekkel kezdődött, de az még teljesen kibírható volt, még az 5 perceseket is egész jól bírtam, de tény, hogy fokozatosan erősödnek és egyre hosszabbak lesznek a fájások. Az elején csak 20 mp. a végén már 1 percig is tarthatnak (amit akkor kb. 1 órának éltem meg). Majd 1 perc fájásszünet, és újra 1 perc fájás, olyan, mintha folyamatosan fájna. Na az már elég kínzó, de akkor már nagyon a végén jársz, szóval ki lehet bírni. Tolófájásnál már nem is érzed, hogy fáj, mert csak a kitolásra koncentrálsz. Vagyis nekem így volt.

1. válaszoló voltam

2019. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!