Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostánaban miért szül egyre...

Blr17 kérdése:

Mostánaban miért szül egyre több 15-16 éves?

Figyelt kérdés
Azért mert most van nekik egy barátjuk akkor azt hiszik hogy életük végéig együtt lesznek? 10/1 olyan kapcsolat van akik tényleg nagyon sokáig együtt maradnak. De a többi az annyi hogy össze vesznek és a lany egyedül nevelheti a gyereket. Ennek mi értelme van?
2019. jan. 3. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

"Mostánaban miért szül egyre több 15-16 éves?"---annyi eszük sincsen, mint neked?

A kisebbségre jellemző, hogy 20-30 alkalommal is szülnek, mára felszaporodtak és ők diktálják a statisztikákat, 10 év múlva már 12-14 év lesz az átlag.


"10/1 olyan kapcsolat van akik tényleg nagyon sokáig együtt maradnak."---te sem gondolod komolyan, hogy 1 kapcsolatból 10 pár együtt marad a korai szülés után, honnan szedted ezt az 1000%-os együtt maradási rátát?


"De a többi az annyi hogy össze vesznek és a lany egyedül nevelheti a gyereket."---Többnyire az intézet neveli őket!

2019. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Egyre több 15-16 éves szexel, gumira nincs pénze, majd vigyáznak.

Aztán pár hétig nem vesz tesztet, utána jön az úúúristenpozitív de nem lehetek terhes. Mire eljut nőgyógyászhoz, már a félidőn is túl van.

B verzió, amikor pozitív a teszt, a kis hülye meg kitalálja, hogy ők örökké együtt lesznek, főleg ha a szülei elől sikerül eltitkolni, hogy terhes, és nem is kényszerítheti abortuszra.

Aztán jön a kegyetlen valóság, de már nincs mit tenni.

Az a kisebbség, aki direkt esik teherbe, de ők is sokszor azért, hogy így ne tudja elhagyni élete szerelme, aztán néz mint a hal a szatyorban, hogy terhesen elhagyta.


A legtöbb 15-16 éves azt hiszi, hogy a szerelmük örök, ő különleges, és nagy dolgokra hívatott. Ez teljesen normális, és a személyiség fejlődés része.

Csak akkor van gond, ha ezt teljesen komolyan is veszi, és fel se fogja, hogy mivel jár egy gyerek.

2019. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nagyvárosban lakok, a kórházban, ahova terhesgondozásra járok, kb. egy ilyen korú lányt láttam eddig, pedig "hál'istennek" mennem kellett már jónéhányszor. Én még mindig azt látom gyakoribbnak, hogy manapság a harmincas éveik közepén, 40 körül szülnek (a kórházban ülő nők kb. 70%-a ilyen korú), legalábbis mindenki rácsodálkozik, hogy 22 évesen leszek anyuka, ami azért nem olyan extrém fiatal.
2019. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs de en egy 15 v 16 evest se irmerek aki ennyi idosen szult volna se most se regebben. Inkabb a 18-20on eves korosztalybol van tobb ismerosom akiknel gyerek van, vagy uton van.
2019. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem manapság gyakori, hanem régen volt az. Pl a nagymamám egyik nővére 14 évesen lett terhes. Gyorsan össze kellett házasodniuk, 15 volt mikor szült. Lett még 4 gyerekük, elvoltak együtt, de nem szerelmi házasság volt. Huszon pár évesen megözvegyült a nő, utána haláláig együtt élt egy másik férfivel, nem voltak házasok.

Egyébként a nagymamámék 10-en voltak lánytestvérek (meg 2 fiú is volt), és a mamám ment férjhez "legöregebben", 18 évesen a lánytestvérei mind fiatalabbak voltak nála, amikor férjhez mentek és szültek.

2019. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!