Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 14 hónap alatt 2x szülni nem...

14 hónap alatt 2x szülni nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Ennyi idő alatt nem is tud a szervezet regenerálódni.
2019. jan. 4. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ki a 14 hónap?Mert a terhességek zöme 9 hónap..most ha a pár betartja a szabályokat akkor szülés után 6 hétig semmi, az már 10 hónap és ha a lány hamar teherbe esik utána akkor is minimum 18-19 hónap a két terhesség ideje.De lehet nem vagyok jó matekból:D
2019. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Vbac babám van 14 hónap különbséggel, semmi bajunk. 😊

Első, a 2 szülés közt csak egy terhesség van...

2019. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Első...kicsit gondolt át jobban,amit írtál.A kérdezőt a szülés érdekeltem.9 hónapra megszületik a kisbaba.Rá 3 hónapra teherbe esik mondjuk,kihordja az 9 hónap.Tehát 12 hónap telt el 2 szülés között.


Egyébként nem veszélyes.Barátnőm és a tesója között is kb 1 év van :)

2019. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem veszélyes, Angliában élek itt a testvérek között általában egy év a szokásos korkülönbség. Még nem halt ki az ország.
2019. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Tesóm és köztem 11 hónap különbség van, nem volt semmi gond. :)
2019. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor lehet veszélyesebb,problémásabb a második terhesség, ha az elsö császárral végzödött. Igymegvan a veszélye h nagxon elvékonyodik és szétnyilik a császárheg.
2019. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!