Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hónap végén nem kellene...

A hónap végén nem kellene megjönnie, de voltunk strandon. Árthattam a beágyazódásnak? Veszélyes az embrióra a fürdőzés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem komolyan kérded? Persze, hogy semmi gondot nem okozhat, olyan jó, védett helyen van az a kis emberkezdemény, hogy semmi baja nem lesz. Ha veszélyes lenne, már rég kihalt volna az emberiség.

Tudom, hogy mostanság már mindenre azt mondják az okosok, hogy tilos, de semmi sem tilos, ami a kismamának jólesik.

A nődokim - elismert főorvos - azt mondta, ha egy baba egészséges és arra hivatott, hogy megszülessen, az anyukája hetente kétszer a lépcsőn is legurulhat, azzal sem fog ártani. De az a baba - sajnos van ilyen - akivel valami gond van - bizony gyakran akkor is elmegy, ha az anyukája meg sem mozdul, csak fekszik otthon.

Biztosan minden rendben veled, szurkolok, hogy babás legyél! Minden jót és ne parázz!

Üdv: két gyerekes anyuka

2011. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de itt sajnos annyi rosszat olvastam a strandok veszélyeiről, hogy azt hittem ártok a fürdőzéssel, úszással.

De akkor semmi rosszat nem tettem. Jól érzem magam, én is úgy gondolom, ha a baba meg akar születni akkor meg is fog.

2011. aug. 28. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor még nem tudtam hogy már terhes vagyok,akkor voltunk wellness-ezni.

Ma már 15 hetes és 3 napos terhes vagyok.

Azóta voltunk már még egyszer és még tervezzük,hogy nemsokára is megyünk

Azt mondta a dokim,hogy míg minden zárva van,addíg semmi akadálya..

Ja..még valami eszembe jutott..mikor vártam hogy megjöjjön,pont akkor volt a kislányomnak nagyon rossz napja..bazi nehezen tudott kakilni és nagyon fájt neki...,így a végére már úgy sírt,hogy felkellett vennem és csak úgy közlekedhettem vele,ha az ölemben volt..na most ő 13 kg..gondolhatod,hogy ha az nem tett be a beágyazódásba,akkor nem is tudom,hogy mi tett volna be neki...ja..és akkor azon a hétvégén úgy ugrált az ölemben/hasamon,hogy még meg is említettem,hogy tutira nem akar kistesót.... Pont a tesómék telkén voltunk és olyankor duplán megvan vadulva,mert hogy ügye produkálni kell akkor magát.. :)


Szóval nyugodj meg! :)

2011. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a múlt héten voltunk nyaralni, vagyis most hétfőn jöttünk haza, és végigpancsoltunk 8 napot!21-29-ig!18-án volt pém, és aznapi sexből lett a manóm is!még 20 fokos vízben is voltam!

Holnap kellene megjönnie, de már hétfőn teszteltem, mert a 21 hós lányom folyamatosan azt mondogatta, hogy babi bent! :) Meg a mellem is nagyobb lett!Már hétfőn pozi lett, ma is! :)


Szóval ha jönni akar jönni is fog!

Remélem Neked is sikerült! :) Drukkolok!

2011. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!