Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Választott császármetszés...

Választott császármetszés esetére ki melyik (magán) kórházat ajánja?

Figyelt kérdés

Nem pro és kontra érvek érdekelnek, nem vagyok kíváncsi arra, hogy kinek mennyire gyors és álomszerű természetes szülése volt és hogy bezzeg a császáros szobatársak hogy szenvedtek. A fenti kérdésemre szeretnék választ, nem szükséges bababarátnak lennie.


Köszönöm előre a segítségeteket!


2019. jan. 6. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Maternity.
2019. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó fogadott dokival àllamiban is tudsz vàlasztani. Tetszik, ahogy megfogalmaztad a kérdést. Én is îrtam ki régen vàlasztott pcs-ről. Aki nem a kérdésre vàlaszolt ( ösanyàk, hüvelyi szülés fan-ok töröltettemn is :) )
2019. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, láttam korábbi kérdéseknél, hogy az ilyen témájú dolgok mindig átmennek parasztba, és nekiesnek az anyukának, hogy úristen milyen ember ő, nem is nő/anya, hiszen a nők már évszázadok óta képesek a szülésre, miért nem akarja átélni ezt a "csodát". Hát én már átéltem egyszer, semmi csodálatosat nem éreztem, viszont majdnem ottmaradtam én is, és a lányom is... Úgyhogy ilyen előzmények után pont nem tud érdekelni, hogy Marika mennyire csodálatosan szült bármiféle fájdalomcsillapító, érzéstelenítő nélkül, és hogy bezzeg a császárosok hogy megszívják.


Magánban is azért gondolkoztam inkább, mert az első szülésemnél gond volt a nővérekkel is (olyan miatt, hogy miért a férjem pelenkáz, vagy miért van cumi az éjjeliszekrényen). Pedig volt fogadva orvosom és szülésznőm is, a nővérekhez is lett bevive kávé, tea, sós és édes süti is, és egy nagy Merci csokit, szóval nem úgy viselkedtünk, hogy olyan stílust kapjunk, amilyet.

2019. jan. 8. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Èn is egy traumatikus hüvelyi (vacuum-os) szülès utàn szültem a màsodik babámat császárral. A csàszár utàn boldog voltam ès nagyon hamar felèpültem, míg az elsô szülèsem utàn romokban hevertem testileg-lelkileg.

2019. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!