Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan menjek 6 hetes vizsgala...

Hogyan menjek 6 hetes vizsgalatra mikor igeny szerint szoptatok?

Figyelt kérdés
Jovo heten kell menjek a 6 hetes vizsgalatra, de nem tudom hogyan oldjam meg a szoptatast. A babam igeny szerint szopik, es meg semmi rendszer nincs az eletunkben. A doki ad egy idopontot, de mi van ha pont akkor kell szopjon a babam?Nem hagyhatom itt az uvolto babat... Mit csinaljak?
2008. nov. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején úgy oldottam meg, hogy lefejtem a tejet és cumisüvegből itta meg. Ha még nincs is kialakult rendszeretek, az biztos, hogy 2 óráig kibírja kaja nélkül. Reméljük ennyi idő alatt el tudod intézni a vizsgálatot. :)
2008. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha van aki elkísérjen és autóval mentek vagy közel van akkor vidd magaddal a babát. Előbb be fognak hívni szerintem. De ha nagyon muszály kérsz egy helyet ahova elvonulhatsz szoptatni.

üdv. Csilla

2008. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kibir 3 orat is, csek mi van akkor, ha pont azt az idopontot mondja a doki amikor szopina kell, elore nem tudom, hogy egy nap hanykor fog szopni. A cumisuvegtol felek, mi lessz ha utana nem fogadja el a cicimet?
2008. nov. 7. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszéltem a dokimmal, hogy amikor ügyeletben van, akkor rendeljen vissza kontrollra, így este tudtunk menni, nem volt konkrét, csak kb.-i időpont, letettük a babát aludni és szerencsére hamar megjártuk az utat, nem kelt fel ezalatt az idő alatt.
2008. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért , mert egyszer eszik cumisüvegből, attól még elfogadja. Tapasztalat: én is úgy voltam 6 hetesen, hogy anyu itthon üvegből adta neki a tejcit. Sőt ma fodrásznál is úgy voltam. Semmi gond volt utána
2008. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2008. nov. 7. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Én sem javaslom a cumisüvegezést, pont ezért. Sosem lehet tudni, a babád hogy reagál rá.

Nekem eljött a dédi, és pont végigaludta a kocsiban az időt:-)

Én ilyenkor azt tettem, hogy indulás előtt mindenképp adtam neki cicit, és reménykedtem:-) Ha meg nem bírta, nem vagyok szívbajos, akárhol megszoptatom. Ha kell, a járda szélére is leülök, és megszoptatom, vagy egy váróterem sarkában is.

Ne félj, és ha ne adj isten rosszalva néznek rád, ne foglalkozz vele. Örülj, hogy tudsz szoptatni, és ne foglalkozz semmi mással, csak a babáddal!!

2008. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz kocsival menj valakivel és vigyétek a babát. Te bemész és ha nagyon sírna a kicsi, akkor szól a veled lévő illető neked és lemész megszoptatni. Ha meg bent vagy pont az orvosnál akkor se aggódj, azt a tíz percet kibírja.
2008. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is a kocsis dolog a legjobb megoldás. Én ráetetéssel oldottam meg. Tudom nem helyes, de függetlenül attól előtte mikor evett, mielőtt elindultam újra megszoptattam. Szeretett és még most is szeret szopizni, így evett valamennyit, mégha nem is igazán volt éhes...

Azt az 1 alkalmat kilehet bírni, nem lett baj belőle.

2008. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!