Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Huvelyplasztikaja volt itt...

Huvelyplasztikaja volt itt valakinek?

Figyelt kérdés

Meselnetek róla?

A mutetrol, az utána következő napok hetek. Mennyi idő volt a lábadozás? És utána elégedettek vágytól az eredménnyel?

Köszi



2019. jan. 30. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Loop conizatio műtétre gondolsz? Nekem ilyen volt, de egészségügyi probléma miatt, nincs, és nem is akarok gyereket. Fájdalmam nem volt, csak sokáig tartó vérzés. Elcsesztem, mert a doki azt mondta műtét után, hogy 3 hétig otthon kell maradnom, és pihenni. Nekem a pihenésről más fogalmaim voltak, mint a dokinak, mert ő arra gondolt, hogy szigorúan feküdjek. Ezt nem tettem, ezért több, mint 3 hétig voltam otthon, mert nem gyógyultam jól (érthető, hiszen nem volt nyugalomban az alhasam a mászkálástól). De miután tisztáztuk a félreértést, és az utolsó hetet tényleg fekve töltöttem, akkor rohamosan elkezdtem gyógyulni. Párom szerint jelentősen szűkebb lettem utána.
2019. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dokit esetleg tudsz ajánlani?
2019. jan. 30. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Tág a hüvelyed azért szeretnèd?
2019. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!