Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszesnel varrnak...

Csaszarmetszesnel varrnak vagy kapcsoznak?

Figyelt kérdés
40-45 eves ismeroseimtol csak azt hallom hogy oket kapcsoztak es ha csaszaros leszek akkor engem is fognak mert ugy varrni nem tudnak. Viszont a fiatal most csaszaros anyukaktol pedig azt hallom varrnak es mar nincs kapcsozas. Melyik igaz? A kapcsozas regi szokas volt es azota mar varrnak vagy alkalmazzak mindkettot es csak korhaztol fugg hogy kit hogyan?
2019. febr. 18. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvostol fugg ( korhazban dolgozom ) . A kapocs gyorsabb, sok sebesz nem " kinlodik " a varratokkal.
2019. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Két császárom volt, 2015-ben, és most januárban, mindkétszer varrtak. Az elsőnél kívül is felszívódóval.
2019. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ahha ertem tehat akkor valoban igaz mind a ketto allitas de akkor a kapocs sem elavult, korhaz es dokifuggo.

Koszonom szepen

2019. febr. 18. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk használnak ezt is, azt is. Egyik szobatarsamnak pl mindkettő volt.
2019. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem varrtak mindkétszer.
2019. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek is, mind a ketto? De egyszerre alkalmaztak a kapcsokat es a varrast is? Aszta.. de arra miert volt szukseg nem tudod?
2019. febr. 18. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerre

Nem tudom mi volt az ok. Első császár, baba se volt nagy, 32 het es 2 kg. Komplikáció sem volt.

2019. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ragasztottak, 2012, Anglia
2019. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!