Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori, hogy császár...

Mennyire gyakori, hogy császármetszésnél is bent lehet a kísérő?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy üveg mögül stb. hanem arra, amikor tényleg ott lehet a nő fejénél.
2017. júl. 6. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi.

Engem is érdekel

2017. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem észre,hogy egyre több kórház preferálja.
2017. júl. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen engedik. Férjem is bent lehetett volna de nem vállalta, inkább az ablak mögött volt. Egyik szobatársam férje bevállata 😊 rosszul lett, majdnem elájult. Nem látott semmit csak a szagok meg a hangok.
2017. júl. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudsz nézni néhány szülészetet erre vonatkozóan. Én szegedi vagyok, itt például nincs rá lehetőség.


[link]

2017. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem lehetett bent mert sürgősségi altatásos császármetszésem volt.

Kérdezd meg a dokidat,hogy abban a kórházban ahol szülni fogsz,be lehet-e menni⁉

2017. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kórháztól függ, engedik-e. Nálunk az egyiknél ott volt (konkrétan simogatta a fejemet), a másiknál nem volt rá lehetőség.
2017. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Honvéd kórházban csak ablakon keresztül lehet nézni.
2017. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő,két külön kórházban szültem,egyiknél sem engedték.
2017. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy kórházfüggő, csak azért érdekel, mert mikor már magánban alapnak tartották, hogy bemehet, akkoriban én úgy vettem észre, hogy államiban még az is kuriózum, ha az üveg mögé mehet.
2017. júl. 7. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a babának, ha az apa nem kísérö melletted, hanem a babával van. A császár úgy néz ki, hogy 5 perc mire megvan a baba, onnantól 40 percig téged varrnak. Ezalatt a baba az apukával lehet (bâr kórház függö) úgy, hogy a pucér babát a meztelen mellkasú apukára helyezik. Ez nemcsak lelkileg fontos a babának, hanem azért is, mert így a szülöi baktériumflórával találkozik elsöként, nem a kórházival.
2017. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!