Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Dél-pesti...

Szült valaki a Dél-pesti kórházban dr. Fekete Áron Péternél?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény róla?
2019. febr. 20. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer szültem ott, (igaz nem ennél a dokinál) de soha többet.

Tele van cigánnyal. Én 17 májusában szültem ott. Nem igazán nyerte el a tetszésemet a kórház.

2019. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csákány főorvoshoz tartoztam, de sürgősségi császárral Fekete Áronnál szültem ikreket 2017 novemberben, közösen végezték a Garamvölgyi főorvossal. Megvoltam elégedve, varratokat is ő szedte ki. A kórházban koraszülött osztályra kerültem, szinten nagyon segítőkészek voltak. Nem tudok rosszat mondani az ellatasunkról,pedig nagyon féltem ettől a kórháztól.
2019. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A terhesgondozàsom vègèt ès a csàszàrmetszèst is a Fekete doktor ùr vègezte el. Nagyon precíz, alapos ès megbízható szakember, nàla jobbat nem is tudnèk ajànlani senkinek! A mai napig is csak hozzá jàrok.

A Jahn Ferenc kórház szülèszeti rèszlegèrōl is csak jót tudok mondani, nagyon kedves ès segítōkèsz minden orvos ès nōvèr.

2019. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!