Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van egy kis pesti garzonom,...

Van egy kis pesti garzonom, gondolkozom az eladásán. Felhívok ingatlanirodákat, ők kijönnek, felmérik, megmondják, kb. milyen áron lehet eladni? Ez egy ingyenes szolgáltatás a részükről?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A szerződéstől függ, de általában az eladáskor kérnek 5%+áfa-t.


Ingatlanügynök MAFFIA működik ma Magyarországon, nélkülük - nem lehetetlen - de nagyon nehéz eladni lakást.


Próbáld meg ingyeneseken hirdetni és SOHA NE ÍRJ ALÁ kizárólagos szerződést egyetlen irodával sem és OLVASD EL a szerződést, ha kell vidd el ügyvédhez.



Add el egyedül, sok siker hozzá! Azt vedd figyelembe, hogy magasról lexarja az ügynök a lakásodat, sőt le fogja nyomni az árát a végtelenségig, hogy így rossz a lakásod meg úgy rossz, mert neki érdeke, hogy olcsón el lehessen adni.


Én egy c ügynököt fogtam ki, a duna house-nál. No komment az illető, úgy hazudott mint a vízfolyás. Szerencsére egyedül el tudtam adni, igaz annyit engedtem az árból, amennyit az iroda is elvitt volna.

2014. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ingyenes ma?
2014. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!