Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyitott méhszáj, beilleszkedet...

Nyitott méhszáj, beilleszkedett koponya, jósló fájások? Ki meddig húzta?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 37.hetet. ma voltam ctg-n. Hetek óta jósló fájásaim vannak , doki kerdezte is hogy erzem e mert a gép mutatta. Meg is vizsgált a méhszáj már nyitott es a baba feje is teljesen beilleszkedett.


Akinek hasonló eredményei/ tünetei voltak meddig húzta így a szülésig?


2019. febr. 21. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is már a 32. Héten 2 ujjnyira nyitva volt a külső méhszály, emiatt tüdő érlelőt is kaptam. 40 hétig húztam, mind 2 terhességemnél, mind kettővel 32 hetesen már ez volt. Most újra 32 hetes vagyok, holnap vizsgál a dokim, kíváncsi vagyok most mi van. Rengeteget keményedek.
2019. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire nyitott? Azert az nem mindegy. Nekem pl nem volt joslom de az utolso 11 hetet nyitva voltam. 40.heten szultem es a szules napjan 3ujjnyival mentem be

(meg akkor sem latszott nst-n semmi)

2019. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

37 hetesen c2111 volt nekem, 39 hetesen c2222, a feje 38 hetesen már biztosan be volt illeszkedve. Akkor az orvos azt mondta, napokon belül szülök. Kerek 40 hétre szültem. Ctg 36 hetes kortól mutatott fájásokat, 34 hetesen már biztosan mindennapos volt a jósló, de előtte is megesett.

De ismerek egy anyukát, aki 38 hetesen az első "jóslófájása" napján már megszült úgyhogy van ilyen is. Az idézőjelet arra értettem, hogy végül csak nem jósló volt.

2019. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

33 hetes terhesen már 1 ujjnyira nyitva voltam, jóslók ezerrel.

39+5nál 2 ujjnyival mentem be fajás nelkül magzatvíz szivargassal. Szoval végig huztam. 39+6napon szültem.

2019. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2/ujjnyira nyitva voltam 32.héten ikrekkel. Indítani kellett végül:). Sokat kellett feküdnjm. Nálunk valószínüleg a babák súlya nyitotta ki a méhszájat, nagy súllyal születtek.
2019. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!