Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek? 38 hetes...

Mit jelentenek ezek? 38 hetes vagyok, most voltam dokinál ez állt a papíron: zárt méhszáj, megtartott cervix, nem kontractilis uterus, álló burok, koponya a bemenetre illeszkedik. Annyit mondott még hogy lehet hogy hamarabb szülünk.

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Röviden, minden rendben van. :) Nagyon jó, hogy beilleszkedett a feje, valószínűleg nem lesz hosszú szülés! Minden jót!
2013. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mitől függ hogy nem lesz hosszú szülés?
2013. jún. 5. 11:35
 3/6 Kiki01 ***** válasza:
A szerencsétől:) Azért tényleg rövidet és könnyűt Neked!
2013. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bizom benne hogy könnyű lesz, de a legrosszabbra készülök és majd jól fog esni ha mégis könnyen megy, azért kérdeztem hogy mitől függ mert az első válaszoló azt irta valószínűleg nem lesz hosszú szülés, miből gondoltad ezt?
2013. jún. 5. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok szülés elhúzódik, mert a baba feje nem illeszkedik be! Nyomni kell akár órákon át, hogy beilleszkedjen, sokszor meg sem történik. Szóval ebből a szempontból szerencsés vagy, reméljük minden más is simán megy majd!
2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiki01 ***** válasza:
A fájások hatékonyságától/erősségétől, a méhszáj puhaságától, a baba fejének nagyságától, meg még Isten tudja mitől. Szóval ezt nem lehet előre megmondani.
2013. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!