Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kislanyom 13 honapos . Császár...

Kislanyom 13 honapos . Császárral szültem . Most ujra babát várok 5 hetes vagyok. Elmeselnétek mennyi ido volt ket csaszar közt nektek? Es Milyen volt a második?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

2 év 1 nap.


A második császár borzalmas volt, nem tudom miert. Végighánytam, annyira remegtem hogy nem tudták mérni a vérnyomasomat, biztos voltam benne hogy meghalok.


Utána kíméletesen 6 óra múlva hozták a babámat es szóltak elég a fetrengésből cuccoljak az őrzőből. És 7-8 órával császár után egyik kézzel toltam babát, másik kezemben meg a cuccomat vittem. Ez a része viszont nem okozott gondot. Mikor rászántam magam kipattantam az ágyból. Az első császárnál még két nap múlva is alig poroszkáltam.

2019. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első és második között 4 év 4 hónap. A második es harmadik között 1 év 4 hónap. A második borzasztóan fájt, a harmadikat meg sem éreztem. Felállni meg a drain kiszedése fájdalmas volt, a többi nem :)
2019. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13 hónap van a 2 gyerkőc között. A műtét sokkal rosszabb volt a második, én is hánytam, de a felépülés sokkal gyorsabb, az első felkelés sem fájt, kicsit sem. Egyébként én vajúdtam előtte, vbac tervekkel vágtunk bele, csak sajnos nem tágultam másfél nap után sem.


Miért gondolod, hogy ezúttal is császár lesz?

2019. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20 hónap van a gyerekeim között. Az első fajasgyengeses és idő előtti burokrepedes miatt lett császár, 27 óra. A második igaz csak 6 óra volt, de sokkal jobban erősebbek voltak a fajasok viszont levált a lepény nem volt szivhang és azonnal műtő lett a vége.

A második császár sokkal hosszabb ideig tartott, és nehezebben épültem fel belőle.

2019. febr. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 és fél év volt a kettő között. A 2. Sokkal jobb volt, kevésbé fájt, de lehet csak az én hozzáállásom változott addigra.


Most a 3.ra készülök, rettegek...

2019. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 és fél év volt a kettő között. A második sokkal rosszabb volt, nagyon féltem tőle, jobban is fájt, a felépülés is nehezebb volt, tovább is tartott.
2019. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom a. Császárt mert ha megmaradnak lehet ikrek lesznek .. koszonom a válaszokat
2019. márc. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!