Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni korrekciós...

Szülés utáni korrekciós hüvely- vagy gátplasztikát csináltatott valaki Szombathelyen vagy Vas megyében?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Esetleg orvost tudtok ajánlani?
2010. júl. 2. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Bár nekem már mindjárt a szülőágyon megcsinálták, de leírom a tapasztalataimat.


NE vállalj, ha nem vagy baromi hiú. Mert fáj nagyon! Hónapokig húzódik, és úgy bedagad, hogy igencsak elkel a jegelés sokáig. 3 réteg varrat volt bennem, a legbelső nagyon fájt, a legkülső meg feszül. Nyüszítve mentem wc-re, halogattam amennyire lehetett. Nem hiszem, hogy még utána élvezni fogod a szexet jó darabig. Nekem még most is nyögvenyelősen megy a feszülés miatt.


Nekem ilyen volt hüvelyplasztikám. Akkor és utána is azt mondtam, hogy nem normális, aki erre önszántából vállalkozik és még fizet is érte.


13 hónapos babóca anyukája

2010. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Sajnos nem hiúsági okból csináltatnám, hanem "muszájból", ugyanis szülés után annyira bénán varrt össze a doki, hogy túl szűk a bemenet, így a szex eléggé kényelmetlen, feszül, stb.. De ezek szerint utána sem számíthatok semmi jóra :-((

Nálad miért volt rá szükség?

2010. júl. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!