Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság még össze szokták...

Manapság még össze szokták cserélni a babákat a kórházban a szülés után? 29F

Figyelt kérdés
Régen sok ilyenről lehetett hallani, aztán sokan vadidegenek gyerekét nevelték fel úgy hogy nem is tudtak róla. Kitaláltak már rá valami biztos módszert hogy ne cseréjék össze őket? Félek mert a feleségem 26 hetes.
2019. márc. 16. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó: az, hogy a szoptatásnál összekeveri a csecsemős a gyereket, az nagyon nem ugyanaz mint amit a kérdező írt. Én is dolgoztam csecsemősként, és bár a babákon van karszalag és a kiságyban is van egy kártya az adataikkal, megfáradt pillanatomban bizony én is toltam oda másik anyukához kisbabát, de attól még azt a gyereket nem vitték haza és nevelték fel sajátjukként, mert az ilyen hibát egyből észre lehet venni.

35 éve is volt karszalag, nem olyan új dolog ez.

2019. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

12 eve szuletett a nagyfiam.egy furdetes utan olyan furanak lattam,kerdeztem is a csecsemost,hogy miert olyan voros a feje.azt mondta biztosan a furdetestol.

de csak nem hagyott nyugodni a gondolat,es ahogy neztem nyujtozott egyett es kivillant a rozsaszin karszalag a kis kezen 😂

olyan gyorsan friss csaszaros anyukat meg nem latott senki felpattanni es rohanni a csecsemosokhoz.

a kisfiam akkor oltoztettek a cuki rozsaszinu ruhacskaba amit a nalam levo kislanynak keszitett ki az anyukaja.

szoval elofordul,de hala a karszalagnak gyorsan ki is derul.

egy napon,egy oraban szulettek amugy a gyerekek,csak engem csaszaroztak,a masik anyuka normal uton szult.

anyukaval azota is jo baratsagot apolunk,es jokat nevetunk a cseren.

2019. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk elviszik pár perc múlva, fürdetni, mérni, vizsgálni, de apuka ment vele egy pillanatra se tévesztette szem elől. Ő hozta vissza a szobába.

A legtöbb amit tehetsz a feleségedért és a gyermekedért, ha hasonlóan kénytelen szem elől téveszteni a párod a babát, mint én anno a fiamat, akkor a gyerek mellett maradsz, míg vissza nem kerülhet az anyja mellé. És akkor magad lehetsz biztos benne, hogy nem cserélik el.

Ha a szalag rákerül utána meg már tényleg nem lehet összekeverni.

Mondjuk elég volt egy pillantás a fiamra és utána mire átértem a csecsemősökhöz érte a szülőszobáról is felismertem a sok gyerek közt is.

2019. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak reménykedj, hogy a sajátodat viszed haza, a magyar egészségügyet ismerve
2019. márc. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Látod, ezért érdemes fotózni már a szülőszobán, amikor még nem vitték el a babát! Utána nem fér kétség hozzá. De amúgy meg a karszalagot ott az orrod előtt teszik rá!
2019. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!