Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés esetén ki mennyit...

Szülés esetén ki mennyit adott mostanában Bp-n állami kórházban a választott orvosának és szülésznőjének?

Figyelt kérdés
Tudom, necces téma, sokan sokfélét gondolunk erről, én sem tartom szép dolognak de attól még felkértem a dokit és a szülésznőt. Előző dokim előző babánál meg is mondta konkrétan h ő mennyit "kér". Ez 2016-ban volt, akkor 100E volt ez az összeg. A mostani orvosomat nagyon jónak tartom, empatikus, a magánrendelése is tényleg flottul működik. Természetesen még meglátjuk milyen lesz a szülés és akkor hogy állnak majd mellettem emberileg és szakmailag. De Érdekel így anonim szinten mostanában ki mennyit adott orvosának, szülésznőjének.
2019. jan. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól tudom, legáltalánosabb összeg a magánrendelés ára szorozva tízzel szokott lenni.
2019. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Bp: orvos 140.000 szülésznő 50.000 egyikük sem mondott tarifát, hasra ütöttünk.
2019. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Semennyit. Fogadott doki nelkul, fogadott szulesznovel is szuper szulesem volt. Nem fogadott el a szulesznom egy fillert se, de 50ezret akartunk neki adni. Egy ajandekcsomagot csak sikerult adni neki de arra is huzta a szajat. Van aki nem teheti meg h meg plusz 200ezreket kidobjon az ablakon gyerekvallalas elott.
2019. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy leirom a véleményem de...

Én annyira nem értem. A dokinak miért jár több pénz, mint a szülésznőnek? A doki 9 hónapig megultrahangoz, a szülésnél vagy ott van vagy nyaral, ha ott van annyit csinál hogy mondja hogy nyomj, ha kell vág, a végén összavarr. Ezzel szemben a fogadott szülésznő végig veled van, a vajudasnal, segít mindenben, ő emeli ki a gyereket, stb...

Legalabbis mifelénk.

Szerintem neki több járna, ha már fizet az ember.

2019. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Én 120-at adok a dokinak. Nem mondott konkrét összeget, azt mondta, 80-120 között szokott kapni, de amúgy nem turkál senki pénztárcájában, és különben is én tudom, mennyire vagyok elégedett. Császárom volt végül, problémás volt a terhességem vége, de maximálisan odatette magát, nagyon figyelt ránk, a kórházban is mindig soron kívül vizsgált meg. Szóval szerintem megérdemli.
2019. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
#3 akkor az igen szegény ember és inkább ne is szüljön, ha 200k így földhöz vágja. Mi lesz később? Ilyenekre max egy kutyát bíznék.
2019. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
A megbeszélt összeget : 130.000 ft. Csàszàr volt, fogadott szülésznő nem kellett.
2019. jan. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
A doki nem mondott összeget, nem is fogadott el pénzt végül, mert első gyereknék van annak máshol helye. A fogadott szülésznőnek 50.000.-et adtunk. Az utolsó válaszolóval amúgy egyetértek. Aki gyerek vállal annak minimum ilyen kiadásokra fel kell készülnie, de ennél sokkal több tartalákra van szükség szerintem.
2019. jan. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis utolsó elöttivel értek egyet.
2019. jan. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
6# ha nem tudsz a kerdesre valaszolni mit magyarazol es hurrogsz le? Kepzeld nem mindenki teheti meg h tobb 100ezret kidob az ablakon amikor a gyerekneveles nem egy olcso mulatsag. Mellesleg olvastad azt h szegenyek vagyunk? Tudsz mondatokat ertelmezni? A sok barom csak lepontozni tud, mert neki akad par 100ezer ft folosleges penze. En azt a gyerekre koltom ha tetszik ha nem ez van.
2019. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!