Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan nagyon hamar...

Szules utan nagyon hamar visszanyertem a sulyomat, talan tulsagosan is hamar?

Figyelt kérdés
A 6 hetes vizsgalaton annyi volt a sulyom mint a terhesseg elott, de gyakorlailag mar a masidik heten drasztikusan kezdtem fogyni.Szerintetek ez normalis es betudhato a szoptatasnak vagy valami nincs rendbe? Tudom sokan azt hiszik elment az eszem es ennek orulnom kellene es en orulok is, csak aggodom mert ilyet nem tapasztaltam a kornyezetembe es mindenhol arrol olvasni, hogy annyi ido kell leadni, mint amennyi alatt felszedtem. Gond lehet velem?

2019. márc. 21. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem mondja, hogy kettő helyett kell enni... Ez max idős nénik szavajárása, de gondolom nem rájuk alapozol. Én is gyorsan leadtam a pluszt, pedig én 5 kiló plusszal lettem terhes,és 14 kilót híztam. 1 hónap alatt leadtam még a terhességem előtti 5 kilót is úgy, hogy zabáltam. Nem is jött vissza. Most megint terhes vagyok és a végén járok, ugyanannyit és ugyanabban az ütemben híztam mint az első terhességem alatt, csak 5 kiló mínuszban vagyok. Jó tükörbe nézni.
2019. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!