Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyháza Jósa András...

Nyíregyháza Jósa András kórház Babybox fotózás ingyenes?

Figyelt kérdés
Minden újszülöttet fotóznak? Vagy ezt külön meg kell rendelni?

2019. márc. 22. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom a babybox minden nap megy a kórházakba, tehát külön nem kell megrendelni. Egy alap csomagot ajánlanak fel ingyen, de csak akkor ha beleegyezel, hogy a babád kikerül a honlapra. Egyéb esetben fizetős.

De a honlapjukon van egy csomó infó.

2019. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
jon magatol ha kered ha nem. Januarba szultem ugyanitt. En nem kaptam ingyen kepet.
2019. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindet fotózzák. A debreceni klinikán egy képet ingyen kaptam a kórház ajándéka volt,de a többiért fizetni kellett. A Babybox nem ad ingyen képet csak a kórház, már ha ad egyáltalán. Én 8 nagyméretű képet kértem az volt 4900ft. Nemcsak csomagokat lehet kérni,hanem külön képeket is úgy olcsóbban meglehet úszni.
2019. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ugy hallottam hogy haza jövetelkor adnak egy üdvözlőkártyát és egy képet ajándékba. CD-n szeretném a képeket olyat is lehet?
2019. márc. 22. 18:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Fehérváron szültem. Itt is úgy van, hogy egy kép ajándék, a többiért fizetni kell. Nekünk csak csomagokat ajánlottak fel. Ên a családi csomagot vettem, ha jól emlêkszem 15500 ft volt tavaly novemberben. Mikor felajánlotta a fotós a csomagot,az nem azt jelentette, hogy kötelező megvásárolni. Hozta másnap, és volt 1 napunk eldönteni, kérjük e. Abban a csomagban a dvd az összes képpel nem volt benne, csak párat nyomtattak ki. Ha valaki kérte, és kifizette, utána adták azt is oda. Amúgy szerintem nagyon jó dolog. Sosem lesz újra ilyen pici, és nagyszerű, hogy alig pár órásan megörökítik. A fiam alig 5 órás a felvételeken. Nagyon sajnálom, hogy akkor,mikor a nagy született, még nem volt itt.
2019. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is nyíregyen szültem tavaly januárban.


Nem volt kötelező a fotózás, megkérdezték, hogy megengedem-e. Aláirattak velem egy papírt, hogy beleegyeztem, és ott kellett bepipálni, hogy megengedem, hogy kirakják a honlapjukra.


Másnap jöttek, egy sablon a4es papírral, ahol volt pár "bemutató" a képekről, az árakról (volt naptár, 8 dbos kép, meg ilyenek) és választhattam, hogy kérem-e valamelyiket vagy nem.


Nem tudom, hogy ez azért volt, mert én vásároltam tőlük (8 dbos csomagot), vagy mindenkinek jár, de én ajándékba megkaptam az egyik képet "bekeretezve"( papírkeret volt, de volt ilyen kis cuki lába, amivel az asztalon ki lehetett támasztani) a nevével és a születési adataival.

2019. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és cd-t egyáltalán nem kaptam csak azt a 8 képet kinyomtatva, meg a bekeretezettet. Mondjuk nem is foglalkoztam vele, mert az utolsó pillanatban intéztük az egészet mikor jöttünk haza, és mivel sárgaság miatt 1 hétig benn voltunk, már csak az járt a fejembe, hogy menjünk a francba.
2019. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp szeretnék én is képeket. De akkor az a lényeg hogy jönnek fotózni. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2019. márc. 22. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:
igen mindenkepp! ha a hosszu barna haju csaj fog fotozni akkor rugd fel helyettem is! en ViP szobaba voltam a gyerekkel amikor kopogas nelkul berontott es elkezte a szobat bepakolni a cuccaival.. kozbe a gyereket a kocsival megrugta.. szegeny jol megijedt de a holgyet ez kicsit sem zavarta! nefelj kopogas nelkul rad fog torni es fotoz.. Nyiregyhaza! 👌
2019. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2019. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!