Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyháza Jósa András...

Nyíregyháza Jósa András kórház Babybox fotózás ingyenes?

Figyelt kérdés
Minden újszülöttet fotóznak? Vagy ezt külön meg kell rendelni?

2019. márc. 22. 17:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
A nővérem most szült ott Októberben. Ő neki adtak képeket CD-n, mármint valószínű nem adták hanem vásárolta, de érted.
2019. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt lehet-e tudni hogy akkor is jönnek fotózni ha olyan szobába vagy ahol nincs veled a baba?
2019. ápr. 8. 15:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Jonnek. Nem Nyiregyen szultem, de itt is fotoz a babybox. Minden nap mennek, mindenkit megkerdeznek belegyezik-e. Ha beleegyezel es nem inkubatoros a babad, behozza a csecsemos a keresedre.

En a 8 kepet vettem meg, ahhoz nem jart digitalisan semmi.

(csak a kepek, de lehet belőlük ujra elohivatni ha akarsz akarmikor, csak fel kell hivni a fotos lanyt)


Az egy darab kep mindenkinek jar, ami papirkeretben van, aki beleegyezik a netes megjelenesbe. Szerintem szep kepeket keszit a lany (itt egy lany van) de en elore jeleztem, hogy majd kérni fogom azt a 8kepes csomagot. Egy bnom csinaltatott egy egesz nagy adag kepet, diszdobozba, nagyon profi lett neki is, de az mar nekem brutal draga. Nalunk eppen karácsonykor volt a gyerek 3honapos igy unnepkor csinaltattunk szuper csaladi fotókat még rola.

2019. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!