Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnátok szép és pozitív...

Írnátok szép és pozitív szüléstörténeteket?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a rosszat lehet olvasni, miközben egészen biztos vagyok benne, hogy sokan vannak azok is, akik nem ilyennek élték meg. A rosszról rengeteget lehet olvasni, és biztos vagyok benne, hogy sokan még rá is tesznek egy lapáttal, hogy még 'szaftosabb' legyen az ő sztorijuk...

A sok negatív történet félelmet kelt azokban, akik még nem szültek; segítsünk nekik most azzal, hogy hadd olvassanak pozitívat is erről!

És szorítkozzunk most csak erre! Ez most egy ilyen kérdés...


2019. márc. 24. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nekem gyors és könnyű szülésem volt, pedig első babám. Semmi extra nem volt benne, nem volt háborítatlan, de nem is avatkoztak közbe annyit. Este 11-kor kerültem a szülőszobára, vajúdhattam ahogy kényelmes volt, kaptam labdát is. Éjjel 2:38kor lett meg a kislányom, 2 kitolásból, vágás, repedés, varratok nélkül. Szülés után pár órával már zuhanyoztam és olyan voltam, mint előtte.
2019. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is könnyű és gyors szülésem volt, egyáltalán nem olyan borzasztó, mint amilyenre számítottam. A vajúdás, a fájások voltak rosszak, főleg az utolsó 1 órában, én viszont a kitolástól féltem, azt hittem az lesz a neheze, de nem. Igazából mintha csak pár pillanat lett volna, a 3. tolásra kibújt. Olyan eufórikus hangulatban voltam, mint pl. futás után célba érni. Nekem a dokim is nagyon nyugodt, de határozott pasi volt, csendesen beszélt végig, nagyon nyugodt hangulat volt. Vajúdás alatt a szomszéd szülőszobából hallottam, hogy egy szülő nő végig ordított, és a végén már az orvosa is kiabált vele. Akkor nagyon megijedtem, hogy mi vár még rám. De az én szülésem ahhoz képest csendes és háborítatlan volt.
2019. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Gyors és könnyű szüléssel. Délután 6 felé értünk a kórházba, szivárgó magzatvízzel, enyhe fájásokkal. A doki burkolt repesztett, mert felül lukadt ki, elfolyt a víz onnan 2 óra múlva megszületett gátvédelemmel, 0 komplikációval. Pár óra után semmi bajom se volt, csak fáradt voltam.
2019. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!