Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek engedni fogják?

Szerintetek engedni fogják?

Figyelt kérdés
Tavaly Januárban született a kislányom császármetszéssel,mivel nem fordult be, 2 hete pozitív lett a tesztem úgyhogy úton a kistesó,az orvosnál már voltam de 10 nap múlva vissza kell menjek mert meg nagyon pici az embrió és 10 nap múlva biztosabbat tud mondani ,akkor őt is megtudom majd kérdezni,de most hozzatok fordulok,lehet e hogy a tavalyi császármetszés után most engedni fogják hogy természetesen szüljek? Van közöttetek olyan aki császár után természetes úton szült? Nagyon örülnek neki ha azt mondaná az orvos hogy igen lehet !! Persze ha valami baj lenne ne adj Isten nem érdekelne a császármetszés csak a baba legyen jól, de azért jóbban szeretném természetes úton....
2019. márc. 26. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Korhaz vagy orvosfuggo.


De csak egy ev lesz a 2 baba kozott?!

Hat igy keves az esely...

2019. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
22 hónap...majdnem 2 év...
2019. márc. 26. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Vbac csoportba a facebookon lepj be, ott segitenek, hogy tudd, hol talalsz valoban tamogato orvost.
2019. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, bocsi, akkor elszamoltam, szerintem keress olyan dokit, aki ezt tamogatja, de pecsi klinika is partner lenne, tudom, mert bent fekudtem es anyukanak sikerult meg ugyeletben is a vbac! :)
2019. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Jah, volt egy szobatarsam, aki kijelentette, h neki csaszar lesz, mert az elso is az volt, fogadott dokija nem volt, az orvosok mondtak neki vizitkor, h egy csaszar meg nem idokolja, h a kovetkezo is az legyen, hat szegeny lanyban egy vilag dolt ossze, o nem akart vbac-ot, aztan 4 ora alatt meglett neki termesztes uton a babaja :D
2019. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapnál ha minden rendben van egy támogató orvos támogató kórházban simán lehet vbac.
2019. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
13 hónap van a 2 gyerkőc között, a második vbac baba. Ügyeletben. 😊
2019. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim császározna megint, de engedte, hogy megpróbáljam természetesen. Április 1-re vagyok kiírva, ha addig nem jönne 3-án be kell feküdnöm, 4-én szülés indítás az előző császár miatt. Ebben a hónapban lett 3 éves a lányom és mégis fél a dokim a heg miatt. Azt mondta inkább legyünk óvatosak.
2019. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8, csaszar volt es inditani akar?? Pont az inditas noveli tudtommal a hegszetvalas eselyet, en mindenkepp kernek vbac-t valoban tamogato orvostol masodvelemenyt, o sajnos nekem nem tunik eleg tajekozottnak.
2019. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!