Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Baksay Lászlóról vélemény?...

Dr Baksay Lászlóról vélemény? (Uzsoki Kórház)

Figyelt kérdés
Annak idején hozzá jártam még amikor az Örsön rendelt és most nála szeretnék szülni az Uzsoki utcai kórházban. Hogy zajlik nála a szülés? Vélemények? Nem utolsó sorban mennyiért vállal szülést? Előre is köszönöm

2019. ápr. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer voltam nála. Ő volt az első orvos, aki megvizsgált anno 15 éve. Sohat többet nem mentrm hozzá vissza. Még egy olyan fölényeskedő, nagykepű és lekezelő szemettel nem volt dolgom, mimt ő. Azóta több embertől is hallottam ugyanezt. Engem konkrétan porig alázott, hogy miért nem szedek fogamzásgátlót, aztán majd jol teherbe esek és megyek abortuszra, meg felelőtlen vagyok stb. Megjegyzem, akkor még szűz voltam, és mondtam neki, hogy az ovszer tökéletes nekem. És persze megkérdeztem, a hosszu litania utan, hogy egy ilyen megkeseredett ember miert nem valami eldugott irodaban, emberektől távol dolgozik, majd ott hagytam.
2019. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt én is tudtam, hogy gumiellenes én is így voltam de nem alázott meg. Rendes volt. Van egy stílusa meg kell hagyni. A szülésélményekre kíváncsi vagyok vele kapcsolatban. Már van egy fiam akit Kistarcsán a Flór Ferencben szültem de nekem az nagyon messze van.
2019. ápr. 19. 08:26
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonlót tapasztaltam vele kapcsolatban: van egy stílusa, magyarán bunkó!

Hihetetlen fölényeskedő, megalázó hangnemben beszél az emberrel, nekem ez a stílus nem kell, kétszer adtam neki esélyt soha többet! (Örs szakrendelő kb. 8 éve)

2020. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!