Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek hatásos a málnalev...

Szerintetek hatásos a málnalevéltea? Mi a tapasztalatotok róla?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdára voltam kiírva, de semmi...

Két naponta terheléses NST-re járok, jóslóim vannak de jele hogy meg akarna születni a törpe, nincs!

Próbáltam már a melegebb fürdőt, a házaséletet is, takarítok, a virágoskertet is rendbe tettem már... Semminek sincs hatása!

Ajánlották a teát, kipróbálom hátha beindítja a folyamatot. Ha nem akkor sajnos csütörtök be kell feküdnöm. :-(


2010. júl. 6. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a teától nem fog beindulni a szülés. Én is túlhordtam 8 nappal, akkor úgy gondolta a kisasszony, hogy ki szaeretne jönni mégis.
2010. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én a 36. héten elkezdtem inni. Majdem két héttel hordtam túl manócskámat. Akkor is már indították. Viszont a tágulási szakaszt nagyon jól bírtam és hamar ment. Merthogy egyébként a málnalevél elméletileg a tágulást segíti. Most h valóban ezért ment gyorsan és volt sokkal kevésbé fájdalmas mint amire számítottam, az sosem derül ki, de bizti nem árt. Amúgy a házaséleten kívül én is mindent megpróbáltam h magától induljon, de nekünk nem vált be. Ha indítanak attól sem kell félni, állítólag fájdalmasabb de gyorsabb. Ma 6 hetes az élmény, és mondhatom tényleg kibírható volt, pedig nem viselem jól a fájdalmakat. Nagyon szép szülést/születést Nektek!
2010. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért kipróbálom, hátha másra nem akkor remélem segít a táguláson!
2010. júl. 6. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem inni 36 hetesen, és én azóta vagyok nyitva, addig teljesen zárt voltam. Hogy a teától-e???????? Fogalmam sincs, de próbáld ki hátha segít valamit.
2010. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!