Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan egy hettel vagyok...

Szules utan egy hettel vagyok gatmetszesem volt, mai nap talaltam egy csomot a nagyajkon. Masnak volt ilyen? Dokit csak holnap tudom felhivni.

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem a nagyajkon, hanem hátrébb combhajlatban kb egy centire az utolsó öltés helyétől volt. Olyan volt mint egy nagy pattanás. Meg kell jegyeznem, hogy még terhesség elôtt volt, hogy éreztem ott vmit, apró kis csomót, de sosem aggódtam rajta.

Aztán kb egy hónappal szülés után, mikor már a belső varratok is kijöttek, bedurrant ez a csomó vagy pattanás, nem tudom. Kb 2-3 napig szenvedtem vele, irgalmatlanul fájt, feszített. Sokkal rosszabb volt, mint a gátmetszés. Elkövettem azt a hibát, hogy nem hívtam fel az orvosom, a 6 hetes kontrollon kaptam is hideget-meleget.

A lényeg, hogy egy átkínlódott éjszaka után reggelre kifakadt. Nem részletezem, inkább csak annyit írok azonnali megkönnyebbülés volt. Kb egy fél óra volt a fürdőszobában, míg kitisztítottam. Jó nagy seb/luk maradt a helyén, de pár nap alatt begyógyult.

Mindenképp beszélj az orvosoddal, bármi lehet és senkinek nem kívánom, amit abban a néhány napban átéltem.

2019. máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első neked nem bartholin mirigy gyulladas volt? Mert nekem az volt, de mire eljutottam a dokihoz, kifakadt, kenegettem aloéval, azóta nem volt vele gond.


Kérdező nekem a gátmetszés után volt egy kis caomóm de nem a nagyajkakon, hanem a varratnál, de nekem elmúlt, ahogy a sebem begyógyult, nem volt fájdalmas.

Ha fáj és zavar az ülésben, mindenképp menj el orvoshoz.

2019. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Egyenlore meg csak hivtam azt mondta valoszinuleg normalis majd ra nez, viszont mar mulofelben van
2019. máj. 14. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!