Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules szulesznovel, vagy...

Szules szulesznovel, vagy szulesznovel es dulaval?

Figyelt kérdés

Vagy a dula mar felesleges lenne, de o itthon segithetne a vajudast, a szuleszno meg a korhazban.


Orvosom nincs.


2019. máj. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A dúla tök felesleges, ha van egy férjed, aki bemegy veled. A dúla gyakorlatag csak lelkileg támogat, eü beavatkozást nem végez, masszírozgatni meg a férjed is tud. Egy jó szülésznő viszont létszükséglet :) Otthon nem kell segíteni a vajúdást, mire letusolsz, felöltözöl, már indulhattok is a kórházba.
2019. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elso szulesem 4perces fajasoktol merve 20 ora volt ezert gondoltam a dulara is :)
2019. máj. 26. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Második rövidebb lesz ;)
2019. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat en nagyon remelem, mert azt meg egyszer nem birnam ki 😅
2019. máj. 26. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Hű melyik kórház aki ezt így engedi? Kicsit irigy vagyok. Nálunk ez akkor menne ha azt hazudnám hogy a dúl a húgom és a férjem meg kimarad. Plusz nálunk csak akkor van szülésznő ha orvos is.

Úgy csináld ahogy a legnagyobb kényelemben és biztonságban érzed magad.

2019. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez Pecs :)


Elozo szulesemnel sem volt orvosom, csak szulesznom.

Baratnommel meg baba es a ferje a ment be a szuloszobara.


Itt engedik, de nekem az fura h minek egy orvos a szuelshez?!

Nalam vegig a szuleszno iranyitott mindent, amikor ugy latta baj van, akkor szolt az ugyeletes dokinak, addig max az orvos csak neha bejott, megvizsgalt, megkerdezte, h vagyok, hiaba volt "csak" ugyeletes, o is nagyon kedves volt!

2019. máj. 26. 16:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!