Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor jön meg, ha...

Szülés után mikor jön meg, ha nem szoptatok?

Figyelt kérdés
9 hete szültem,és még semmi...Meddig "normális",h még nem jött meg?
2010. júl. 8. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem három hónapra jött meg Szerintem ne aggódj!
2010. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 6hétre rá.De ez mindenkinél más.Barátnőm sem szoptatott,mégsem jött meg neki 1 1/2 évig.
2010. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
15 hónapos volt a pici amikor megjött.
2010. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy hogy nem szoptatod a babát? Remélem nem indiszkrét kérdés.
2010. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem,nem indiszkrét.Mert nincs tejem...
2010. júl. 9. 07:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem hogy hogy nincs... Ilyenről még nem hallottam.Semmi nem segit? More milk,urtica urens(5ös),lactoherb vagy fitolac? Kórházban nekem se volt,de szerencsére itthon elindult a normális kajáktól.

Egyébként én április végén szültem eddig se hire se hamva a vendégnek..

2010. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eleinte gondoltam,vagyis bíztam benne,hátha beindul.Próbáltam sokmindent.Aztán pótólni kellett,aztán már csak 20 ml volt kettőben(!!),aztán elapadt.Az első fiamnál is ez volt.
2010. júl. 9. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt,csak magyarázott mindenki,hogy hú,látszik,hogy tele van,aztán nagy francokat volt tele,próbáltam a fejést,kézzel,géppel,teákat,mindent,nem segített semmi,aztán 2 hónap után feladtam,mert a legnagyobb siker,az egy nap a kettőből a60 ml volt...
2010. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen.Ha nem szoptatsz,akkor jönnek a kérdések egyfolytában,és úgy néznek az emberre,mintha tutti nem akarna,nem??Na,mindegy...

Egyébként köszönöm a válaszokat!Akkor várok türelmesen...még egy darabig...

2010. júl. 13. 07:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat.. csak fura volt mert ilyenről még nem hallottam. De biztos előfordul az ilyen is. Egyébként nekem is elöször csak az egyikből evett.
2010. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!