Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen szült valaki az elmúlt...

Vadrus kérdése:

Pécsen szült valaki az elmúlt pár hónapban? Milyen az ellátás? Maga a szülészet? Gyermekosztály? Myenrk az orvosok, nővérek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Én mint diplomás ápoló hallgató voltam nemrég gyakorlaton ott. Úgy gondolom laikusként (mint még gyermek nélküli), hogy a szülésznők, orvosok, ápolók az összes osztályon, mind szülőszobán, mind a gyermekágyon és az összes többi osztályon, teljesen jól végzik munkájukat, keddvesek és empatikusak. Ápolásszakmai szempontból pedig azt látva, hogy borzasztóan le vannak terhelve méginkább lenyűgöz a munkájuk. :)
2019. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 berni1987 válasza:
Szia!nekem 2017 októberében született meg kislányom a pécsi szülészeten, sajna császárral. Hétfőre (júl. 8) vagyok kiírva a második gyerkőccel, úgyhogy nemsokára megint megyek a szülészetre... 😄 A 2017es tapasztalataim összességében jók voltak. Terhespatológián kezdtem, 5 napot töltöttem ott, (terhességi cukrom volt plusz túlhordás) a nővérek itt voltak a legkedvesebbek, bármit kérdezhettem, segítőkészek, kedvesek voltak. Aztán szülőszoba, majd műtő, ott is minden nővér kedves volt, a dokik alaposak, csak jót tudok mondani. Utána 2 nap intenzív, itt is mindenki kedves volt, majd gyerekosztály. Na itt már a nővérek egyáltalán nem voltak kedvesek, legalábbis nem mindenki. A csecsemős nővérek is vegyesek, mindenki agyonterhelt. A csecsemős fiatal doktornő aranyos volt nagyon, remélem még ott dolgozik 🙂 mosdó,zuhanyzó,wc állapot átlagos, naponta többször takarítják.kaja átlagos kórházi, csecsemő osztályon, patológián kérhetsz teát.(van cukormentes is) szappan, wc papír nem volt mindig minden osztályon. Én összességében elégedett voltam. Szerintem amúgy ha sokan nem úgy állnának hozzá a szülészetekhez, kórházakhoz hogy 5 csillagos szállodákba mennek, sokkal kevésbé éreznék magukat rosszul... 🙂
2019. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!