Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés egy távoli városban....

Szülés egy távoli városban. Mikor érdemes leköltöznünk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon erős kórházfóbiám van, mikor elkezdtük tervezni, hogy babát szeretnénk, már tudtam, hogy melyik magánklinikán szeretnék szülni. Ott nem félek, számomra nincs kórház miliője, inkább wellness központ. Oda járok fogászatra, ott volt plasztikai műtétem, oda járok mindenféle szűrésre, ott van az orvosom is. Ez a része rendben is van, hogy ott fog világra jönni a babám, na de nincs hozzánk közel, fél ország távolságra található, így szülés előtt le kell költöznünk. Szerintetek mikor érdemes, hányadik héttől? Még nyilván korai, 14 hetes vagyok, de előre kell gondolkodnunk a férjem időbeosztása miatt. Természetes módon szeretnék szülni.
2019. jún. 22. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Szia. Én a 30. hét környékén már felköltöznék.
2019. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon sajnos nincsen olyan magánkórház ahol koraszülötteket is ellátnak, így a 36-37. hét előtt teljesen fölösleges költöznötök, mert a kórház úgysem tudja vállalni a szülésedet. Ezt érdemes előre leegyezteti és felkészülni rá.
2019. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Hat nekem attol is fuggene a dontes, hogy melyik magankorhaz ez, de alapesetben 36.betoltott heten koltoznek.
2019. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oda jársz terhesgkndozasra is?
2019. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor így kalkulálunk, bár csak nem lesz koraszülött :)


Igen, minden vizsgálatra.

2019. jún. 23. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Magankorhaz 37. hettol vallal, nem? Ezt kellene megerdeklodni, es az orvosoddal megbeszelni, de amugy 2-3 ora alatt nem szokott megszuletni olyan gyorsan a gyerek, bar nem a legkellemesebb, de kivitelezheto az is, hogy akkor utaztok fel, es bereltek szobat/apartmant, ha esetleg vaklarma lenne.
2019. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!